Kokios baimės slepiasi pasąmonėje atskleis tai, ką pamatėte pirmiausia!

Baimės slypi kiekvieno žmogaus galvoje. Kartais atsitinka taip, kad žmogus bijo net pripažinti baimes esančias savyje ir jas įveikti. Norėdami išspręsti šią problemą, atlikite šį greitą testą.

Šis testas padės pažvelgti į slaptus pasąmonės kampelius ir sužinoti daugiau apie savo baimes ir tai, ką jums reikia su jomis daryti.

baimės

Mūsų pasąmonė nuolat perkelia savo išgyvenimus ir mintis į tam tikrus objektus. Turite įsitraukti į piešinį ir atsakyti, kuri detalė pirmiausia atkreipė jūsų dėmesį.

Taigi … Ką jūs pamatėte pirmiausia?

Veidas

baimės

Laukiančių darbų ir mirties baimė jus gąsdina. Jūs nuolat kažkur skubate, bijote nebūti laiku. Sustokite! Žinokite, kaip nustatyti prioritetus. Nepamirškite mėgautis akimirka. Tai daug svarbiau nei daugybė keistų dalykų. Pamatysite, kaip jūsų gyvenimas spindės ryškiomis spalvomis.

Besimeldžiantis vyras

Jei pirmiausia centre pastebėjote besimeldžiantį vyra, tai reiškia, kad dažnai slopinate savo emocijas. Jus slegia tokia būsena. Galbūt jūs dažnai tampate psichologinės prievartos auka. Jūs bijote nežinomybės. Tačiau jūs turite galimybę įveikti sunkumus. Taigi drąsiau!

Angelas centre

baimės

Šio angelo sunku nepastebėti. Jei į tai atkreipiate dėmesį, tada jaučiate gerą santykį su išoriniu pasauliu. Esate labai jautrus, supratingas žmogus. Tačiau jūs turite jausti savo draugų ir artimųjų sveikatą ir gerovę. Jūs dažnai kankinate save dėl iliuzinio nerimo. Jūs nesugebate visko sukontroliuoti. Tiesiog kuo dažniau būkite su savo artimaisiais ir draugais. Mėgaukitės tuo. Ir jei reikia, tada palaikykite sunkiais laikais.

Liepsna

Ugnis visada siejama su aistra. Jūs bijote savo jausmų, taip pat būti atstumtas. Jūs pats negalite paaiškinti šios baimės priežasties. Vis dėlto nebijokite, tiesiog būkite kantrūs. Juk jūs nesužinosite, kol nepabandysite

Du angelai šonuose

baimės

Du angelus dažniausiai pastebi žmonės, kurie turi dvilypumą. Savo baimes ir norus dažnai matote kituose. Tai sukelia konfliktus. Jūs bijote būti sąžiningas su savimi. Nedarykite to. Galite prisipažinti sau net pačiais keisčiausiais ir baisiausiais troškimais. Jums bus lengviau suprasti, ką turite padaryti ir kur judėti. Priešingu atveju jūs rizikuojate būti žinomas kaip šizofrenikas arba susirgti bipoliniu sutrikimu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].