Jūsų svečias, pagal jūsų namus gali spręsti apie jus. Tai įrodo ne tik dizainas namuose, bet ir tam tikros interjero detalės.

Pavyzdžiui, jei pastebėjome dulkes ant užuolaidų, tuomet mes galime saugiai daryti išvadą, kad žmogus tvarkosi tik tiek kiek mato jo akys.

Šiandien kviečiame jus išbandyti ir sužinoti, kokia esate šeimininkė. Ar esate pasiruošę? Tada pasirinkite užuolaidas, kurias galėtumėte pakabinti namuose.

1 Pasirinkimas. 

Jūsų dizainas minimalistinis. Jums nereikės apkrauti butą su nereikalingais baldais, kurie bus naudojami tik kaip dulkių surinkėjai.

Viskas, kas yra jūsų bute, tikrai yra kasdieniame gyvenime. Taigi jūs esate tvarkinga šeimininkė, kuri niekad nebus apsikrovusi nereikalingais daiktais.

2 Pasirinkimas.

Jūs pasiruošę valyti butą bent visą dieną, kad jis atrodytų jaukus ir gerai prižiūrimas.

Kai kurios jūsų interjero detalės yra pernelyg senos, todėl ne visiems tai patiks. Bet jūsų namai visada blizga, nes jūs esate tvarkinga šeimininkė.

3 Pasirinkimas.

Esate vidutiniškai ekonomiška. Faktas yra tas, kad jūs niekada nesate sutikę būti tik namų šeimininkė.

Jūs visada esate pilna verslo, pomėgių, planų …

Jūs neturite laiko nuolat kurti tvarką namuose. Ir vis dėlto, kai suteikiama minutė, visada atliekate drėgną valymą ir kartais net pertvarkymą.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].