Kelių eismo taisyklių testas

Kas gali būti svarbiau už saugumą kelyje? Tačiau, kaip žinote, norint išvengti avarinių situacijų, būtina laikytis kelių eismo taisyklių. Tačiau pastarasis, savo ruožtu, turėtų būti kartojamas reguliariai. Taigi, pažiūrėkite į žemiau esantį paveikslėlį ir pasakykite, kas pavaizduotoje situacijoje važiuos paskutinis. Tiesiog būkite labai atidūs.

REKLAMA

Kas važiuos paskutinis?

Galbūt nereguliuojamas sankryžas galima vadinti vienomis sunkiausių. Galų gale, pravažiavimo juose tvarką atlieka tik patys vairuotojai. Ir gerai, jei yra pirmumo ženklai. Nors, ko gero, be jų būtų daug lengviau. Svarbiausia atsiminti dešinės rankos taisyklę.

Šiandieninė kelių eismo taisyklių problema atrodo ne mažiau paini. Taigi, tikriausiai jau pastebėjote, kad sankryžoje vienu metu yra keturios transporto priemonės, judančios iš skirtingų krypčių sankryžos link. Jums reikia pasakyti, kas važiuos paskutinis. Ir tai padaryti greičiausiai bus sunkiau nei tuo atveju, jei pokalbis būtų tik apie tai, kas važiuos pirmas, tiesa?

Kad ir kaip būtų, pabandykime išsiaiškinti testą. Ir visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į kelio ženklus. Turime prieigą tik prie vieno tokio ženklo: „Duoti kelią“. Jis yra priešais geltoną automobilį ir raudoną sunkvežimį.

REKLAMA

Tik vienas automobilis neturi pranašumo

Iš kelių eismo taisyklių žinome, kad jei yra ženklas „Duoti kelią“, vairuotojas privalo duoti kelią transporto priemonėms, kurios artėja prie nekontroliuojamos sankryžos pagrindiniu keliu. Beje, pagrindiniu keliu atitinkamai juda baltos ir žalios spalvos automobiliai. Tokiu atveju jie turės pranašumą ir negalės pravažiuoti sankryžos paskutiniai.

Kalbant apie raudoną sunkvežimį ir geltoną automobilį, jų pravažiavimo tvarka nustatoma pagal Kelių eismo taisykles . Taigi, prieš sukdamas į kairę ir apsisukdamas ne bėginės transporto priemonės vairuotojas privalo duoti kelią tuo pačiu keliu priešinga kryptimi tiesiai arba į dešinę važiuojančioms transporto priemonėms.

Paprastai tariant, geltonas automobilis pravažiuos sankryžą paskutinis. Juk norėdamas sukti į kairę, jis turi praleisti tiesiai į priekį važiuojantį sunkvežimį.

Pripažinkite, ar gavote tokį patį atsakymą, ar vis tik suklydote? Savo atsakymus būtinai parašykite komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].