Kelių eismo taisyklių problema, kuri gali užklupti bet ką

Kiekvienas vairuotojas privalo laikytis kelių eismo taisyklių. Tačiau pastarąsias vis tiek reikia žinoti ir reguliariai kartotis. Taigi, šios dienos kelių eismo taisyklių užduotis tinka kaip treniruotė. Norėdami ją atlikti, tiesiog pažiūrėkite į paveikslėlį žemiau ir nurodykite, kuria kryptimi vairuotojas gali tęsti savo kelionę.

REKLAMA

Kelių eismo taisyklių užduotis

Kaip jau tikriausiai pastebėjote, šiandien kelių eismo taisyklių užduotis mums siūlo keletą tolesnio geltonojo automobilio judėjimo variantų. Norint atsakyti, kuris iš šių variantų bus teisingas, siūlome atkreipti dėmesį į kelio ženklus. Būtent jų dėka, kaip žinia, galime išspręsti ne tik teorinę situaciją, bet ir praktiškai nuvažiuoti vieną ar kitą kelio atkarpą.

Taigi, pats pirmasis ženklas, kurį galite pastebėti, yra ženklas „Pagrindinis kelias“. Tiesa, šioje situacijoje mums jo neprireiks. Juk be geltono automobilio neturime kitų transporto priemonių. O pravažiavimo sankryžoje tvarka taip pat šiuo atveju nėra svarbi. Štai kodėl verta pereiti prie kito kelio ženklo.

Žinoma, mes kalbame apie ženklą „Judėkite tiesiai arba į kairę“. Kaip jau galima atspėti iš kelio ženklo pavadinimo, vairuotojas gali toliau važiuoti tiesiai arba į kairę. Tai yra, jei galvojate apie parinktį pasukti į dešinę, galite iš karto ją atmesti kaip neteisingą atsakymą.

REKLAMA

Kas yra labai svarbu?

Be to, svarbu tai, kad šis kelio ženklas nedraudžia mums apsisukti. Tačiau būtina atkreipti dėmesį ir į paskutinį ženklą. Tai ženklas „Vienpusio kelio pabaiga”. Beje, nepatyrę vairuotojai dažnai mano, kad šis ženklas reiškia, kad vairuoti yra aiškiai draudžiama. Kad ir kaip būtų, šis  ženklas suteikia mums išsamų vaizdą apie tai, kas vyksta.

Faktas yra tas, kad pagal aukščiau minėtą kelio ženklą geltonos spalvos automobilio vairuotojas važiuoja vienpusiu keliu. Todėl jis negali apsisukti. Iš tiesų tokiu atveju transporto priemonė atsidurs priešpriešinio eismo juostoje. Liko tik variantai važiuoti tiesiai ir sukti kairėn.

Tiesą sakant, tokiomis aplinkybėmis sukti į kairę mūsų problemos herojui draudžiama. Faktas yra tas, kad tokiam manevrui vairuotojas turi užimti kairę kelio juostą. Geltonas automobilis turi važiuoti kairiąja eismo juosta vienpusiame kelyje, kad pasuktų į kairę. Todėl vienintelė galimybė – važiuoti tiesiai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].