Kaip tapti ekstrasensu: testas, kuris atskleis slaptas jūsų galias

Kai žmogus gimsta, Visata jį apdovanoja dovana, skirta padėti jam gyvenimo kelyje. Testas, atskleidžiantis slaptas galias, yra pirmasis žingsnis į savęs pažinimą ir slaptų savo sugebėjimų atskleidimą.

Kiekvieno žmogaus siela yra tarsi paslaptinga dėžutė, kurioje yra keli skyriai. Juose galima daug ką paslėpti. Mes visi esame apdovanoti iš prigimties, tik daugelis gyvena, nesuprasdami savęs ir savo unikalių sugebėjimų. Atlikite šį testą ir geriau pažinkite save.

Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite vieną supergalią, kurią norėtumėte turėti. Yra keletas variantų: eiti kiaurai sienas, skristi, būti nematomam, suprasti gyvūnų kalbą ar viską matyti kiaurai.

Eiti kiaurai sienas.

Jūsų unikalus sugebėjimas yra intuityvi magija. Kad ir kokioje situacijoje atsidurtumėte, jūsų pasąmonė jums pakužda geriausią išeitį. Ypač gerai jaučiate tai, kad yra susiję su asmeniškai jus liečiančiomis bėdomis. Nuojauta jums padeda išvengti pavojaus. Jei tobulinsite šį gebėjimą, galbūt net tapsite žiniuoniu.

Skristi.

Jūs turite didelę širdį ir patiriate labai stiprias emocijas. Jūs labiau orientuojatės į dovanojimą nei į gavimą. Jūs turite sugebėjimą numalšinti kito žmogaus skausmą, tačiau pagrindinė dovana yra sugebėjimas transformuoti energiją (žmogaus ar kosmoso) tiek sau, tiek kitiems. Jei padėsite aplinkiniams, sulauksite dvigubos sėkmės.

Būti nematomam.

Esate žmogus, kovojantis už idealus. Jus jaudina kitų žmonių istorijos, jūs jaučiate kitų žmonių emocijas. Jūsų dovana yra empatija ir žmonių jausmų valdymas. Jūsų gyvenimo tikslas yra apsaugoti kitus, padėti jiems sunkiomis akimirkomis, nukreipti juos savo likimo keliu. Jūs galite užgniaužti ir įkvėpti kito valią, todėl naudokite savo dovaną teisingai.

Suprasti gyvūnų kalbą.

Jei pasirinkote šį sugebėjimą, esate kaip terpė, atsiskyrėlis, kuris vienybėje su gamta semiasi energijos, jėgų ir įkvėpimo. Jūsų dovana yra aiškiaregystė. Jūs gebate suvokti informaciją, kuri nepasiekiama daugumos kitų žmonių suvokimui. Turėti tokią dovaną yra didelė atsakomybė, bet kartu ir didelė laimė. Nebijokite savo individualumo: visi nori sužinoti savo ateitį.

Viską matyti kiaurai.

Jūs žvelgiate į ateitį ir dėl to jums sunku susikoncentruoti ties dabartimi. Tačiau šio sugebėjimo kita pusė yra sugebėjimas pamatyti tai, kas nepaaiškinama, ir radikaliai pakeisti kito žmogaus bei savo likimą. Jūs turite hipnozės dovaną. Vienas jūsų žvilgsnis gali pavergti kitą žmogų. Paprastai šis gebėjimas pasireiškia nuo vaikystės ir leidžia valdyti kitus. Žmonės dažnai jūsų klauso sulaikę kvapą, nes neturi jėgų ir noro su jumis ginčytis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].