Kartais veido išraiška ir gestai gali pasakyti daugiau apie mūsų asmenybę nei žodžiai.

Psichologai sako, kad net tai, kaip žmogus sukryžiuoja rankas, gali daug pasakyti apie jo charakterį.

1. Dešinė ranka yra viršuje.

Esate intuityvus žmogus, mėgstate klausyti savo širdies. Ir to dėka jūs visada žinote, ką jūsų pašnekovas galvoja iš tikrųjų.

Kūrybiškumas yra jūsų hobis. Geros intuicijos dėka jūsų santuoka yra tvirta ir laiminga.

2. Kairė ranka yra viršuje.

Logika yra jūsų hobis, pirmiausia kruopščiai viską permąstysite ir tada priimsite sprendimą. Jūsų anekdotai visada sarkastiški ir šmaikštūs. 

Esate labai motyvuotas žmogus ir visada siekiate savo tikslų. Ir net meilėje intelektualinis komponentas vaidina jums svarbų vaidmenį.

3. Matomos abi rankos.

Esate savo gyvenimo šeimininkas. Jūsų galios aura traukia kitus žmones. Jūs visada esate sąžiningas, galite švelniai pasakyti tiesą.

Būdamas gimęs vadovas, galite atsižvelgti į žmonių jausmus ir skirtingas nuomones bei priimti optimaliausius sprendimus.

Yra ketvirtas tipas, kai abiejų rankų nesimato.

Šie žmonės yra intravertai, renkasi ramų gyvenimą. Jie dažnai rūpinasi kitų gerove ir užsiima labdara.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].