Mokslininkai ištyrė, kaip žmonės laiko savo telefonus.

Paaiškėjo, kad tai tiesiogiai atspindi mūsų asmenybę.

Yra keturi pagrindiniai būdai, kaip laikyti telefoną, ir kiekvienas jų atitinka asmens charakterį.

Sužinokite, kokios rūšies asmenybę turite!

1. Laikote telefoną vienoje rankoje ir tekstą įvedate nykščiu.

Jei laikote telefoną viena ranka, tai rodo jūsų daugiafunkcinį darbą. Jūs esate organizuotas ir drausmingas, jūs visada suprantate, kas jums tinka ir kas yra bloga.

Meilė kalbėti daugiau nei klausytis, bet jūs ypač nežudysite.

Tačiau kalbant apie santykius, jūs nenorite rizikuoti. Jūs neskubate siekti įsipareigojimo.

Iš pradžių jūs šiek tiek vienas nuo kito laikotės atstumo, bet kai tik žmogus įgyja jūsų pasitikėjimą, jūs visiškai atsiskleidžiate.

2. Laikote telefoną abiem rankomis ir nykščiu įvedate tekstą.

Tai rodo, kad jūs tikitės apsaugos, trokštate dėmesio . Jūs nenorite išreikšti jausmų, todėl jūsų partneris gali jaustis negavęs pakankamai meilės.

Jūs esate labai intuityvus žmogus. Sunku jus apgauti, nes visada esate budrūs, taip pat labai jautrūs kitų žmonių mintims ir emocijoms.

Jis taip pat leidžia jums būti labai geru teisėju. Tačiau jūs naudojate šį sugebėjimą būti empatiniu ir rūpestingu, o ne subjektyviu ir manipuliuojančiu.

Jūs esate pasirengęs stengtis pažinti kitą asmenį giliau, bet kartais jūsų skubėjimas gali supainioti jus, ir yra galimybė būti su žmogumi, kuris tikrai nenusipelno jūsų meilės.

3. Laikote telefoną dviem rankomis, kad rašytumėte su dviem nykščiais.

Jūs turite gana silpną širdį, dažnai bijote ir nerimaujate. Jums reikia partnerio, kuris suprastų jus 100%. Jei jus palaiko patikimas asmuo, jūs esate visiškai pasitikintys.

Jūs esate gana universalus asmuo, galintis prisitaikyti prie kintančių įvairių situacijų poreikių. Jūs esate energingas ir linksmas vakarėlių metu, rimtas per intelektines diskusijas ir nerūpestingas vaikų kompanijoje.

Tačiau meilė nėra verslas. Dažnai pasiklysti, kai kalbate apie kažkieno dėmesį.

Bet kokiu atveju, kai randate savo sielos draugą, jis supranta, kokia yra jūsų siela.

4. Laikote telefoną viena ranka, tekstą rašote su kitu pirštu.

Jūsų  ramus ir subalansuotas elgesys. Jūs esate pasirengęs aukoti viską už kitų gerovę.

Jūs taip pat turite meilę – tai saugus prieglobstis. Jūs atleidžiate savo artimųjų klaidas rekordiniu greičiu.

Nors esate spontaniškas ir jaudinantis žmogus, kartais norite pabėgti nuo minios ir išeiti į pensiją, kad galėtumėte papildyti energiją.

Jūs esate drovūs, kai kalbate apie santykius, ir bijote imtis pirmojo žingsnio. Kai kurie žmonės gali manyti, kad dėl to trūksta susidomėjimo, bet kai jie geriau pažins jus ir išeis iš komforto zonos, jie žavisi jumis kaip asmenį!

Ar atitiko savybes?

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].