Testai – prognozės yra psichologijoje naudojami įrodymai, atskleidžiantys giliausias pasąmonėje glūdinčias baimes ir jausmus. Vertybės, baimės, svajonės, kančios, abejonės ir kitos elementarios savybės mumyse, kurios sudaro žmogaus asmenybę, kvalifikuoja mūsų impulsus ir gynybos mechanizmus.

Pateikiame jums testą, pagrįstą jūsų atsakymu, atskleidžiant jūsų baimes ir kitas detales.

ištikimybė

Kokį objektą pirmiausia matote šiame paveikslėlyje?

Kūdikis

Jei nuotraukoje pirmiausia pamatysite mažą mergaitę – jūs turite užgniaužtas emocijas, kurias nešatės iš savo vaikystės. Tai gali būti viskas – nuo traumos perinatalinėje fazėje, pavyzdžiui, nėštumo ir gimdymo metu, iki ankstyvo amžiaus problemų.

Daugelis įvykių gali privesti prie to, kad vaikas gyvenime bus išsigandęs, ir jei baimės nebus aptariamos ir išsprendžiamos, jos dažnai bus pernešamos į suaugusiųjų gyvenimą, iššaukdamos problemas ir nelaimes.

4 zodiako ženklai, kurie savo likimą pasitiks dar šią liepą

Vaiko santykiai su motina yra pagrindinis reikalavimas, kad vaikas emociškai vystytųsi. Tačiau, pavyzdžiui, jei motinos ar motinos figūros negalima pasiekti dėl kokių nors priežasčių, pavyzdžiui, hospitalizavimo ar nepakankamo prisirišimo prie vaiko, gali būti, kad vaikas taps suaugusiuoju, kuris bijo priimti sprendimus.

Drugelis

Skirtingi psichologai pasiūlė skirtingus drugelio paaiškinimus. Sapnų aiškinimas drugelį apibrėžia kaip ateities, vilties, klestinčios pradžios ir naujo gyvenimo laimės etapo ženklą. Kita vertus, drugelis siejamas su praleista proga arba šansu, kurio nepavyko išnaudoti.

Tikra dama

Drugelis taip pat siejamas su pomirtiniu gyvenimu ir yra laikomas pasiuntiniu iš dvasinio pasaulio. Jei jūsų žvilgsnis pirmiausia buvo nukreiptas į drugelį, tai jūsų siela tikriausiai bijojo surasti save ar tuos, kurių netekote.

Braškė

Braškė yra širdis, ji yra paveikslėlio viduryje ir pavaizduota daug didesnė, negu iš tikrųjų yra. Legenda byloja, kad braškė buvo sukurta iš deivės Veneros ašarų, kurios krito ant žemės, kai verkė dėl mirusio Adonio. Jei braškė pritraukė jūsų dėmesį labiau, nei kiti elementai, taip gali būti todėl, kad ieškote savo širdies.

Didžiausia kiekvieno žmogaus baimė yra įsimylėjimas. Šios emocijos dažniausiai prasideda ankstyvoje vaikystėje, dažnai dėl tėvų santykių arba tėvų ir vaikų santykių problemų.

Kaukolė

Jei pamatėte kaukolę, pamatėte tai, ko iš tikrųjų nėra, o tai tiesiog yra jūsų proto iliuzija. Kaukolę galima pamatyti tik iš tolo žiūrint į visą vaizdą. Jei pamatėte kaukolę, kai pirmą kartą pažvelgėte į paveikslą, atrodo, kad gyvenate pasąmoningai jums netinkančių ar nuviliančių santykių atmosferoje.

Dažnai taip nutinka dėl to, kad galbūt susidūrėte su situacijomis, kurių anksčiau nekontroliavote, pavyzdžiui, su kažkieno veiksmais ar sprendimais.

Medžiai

Paprašyti žmogaus nupiešti medį yra vienas geriausių turimų psichologinių testų. Medis pripažįstamas atstovaujančiu žmogaus šaknis, o jei du medžiai pavaizduojami kartu kaip tiltas, tai greičiausiai rodo neišspręstą vidinį konfliktą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].