Būtent tai, ką pirmiausia pamatėte šiame paveikslėlyje ir bus raktas Angelo iš dangaus jums siunčiamai žiniai.

Vyro galva ir ranka, kurioje laiko mažą Žemės rutulį
Jūs tikintis žmogus, kuris turi labai lakią vaizduotę. Jūs žinote, kas yra nepaprastai galinga aukščiausioji jėga, kuri pagal savo nuožiūrą valdo žmonių gyvenimus – būtent tai skatina ir padeda jums visą laiką teisingai elgtis. Visiems, kurie jus supa, linkite tik gero.
mistiškiausias
Angelai tvirtina, kad jie jus visada ves ramiu gyvenimo keliu ir tai padės jums visą savo gyvenimą tikėti dieviškąja galia. Angelai visada jums parodys, kuriuo keliu eiti. Atminkite, kad tikėjimas – vienas pačių pagrindinių jūsų gyvenimo tikslų, kuris jus lydi ir padeda priimti prasmingus sprendimus.
Stiprus Angelo ir žmogaus apsikabinimas
Aplink jus visada vyksta tai, kuo jūs norite tikėti.
Svarbiausiu jūsų gyvenimo aspektu yra nesunaikinama meilė, būtent ji jus išgelbės nuo tos tamsos, kuri, pritraukdama vienatvę, bandys užvaldyti kai kurias jūsų gyvenimo akimirkas.
Jūs visada sklidini meilės bei vilties ir laukiate, kad tokios meilės aplink būtų vis daugiau ir daugiau, kad ji jus pripildytų ir suteiktų  malonės  bei stiprybės, kuri padėtų įveikti gyvenimo sunkumus.
Angelai jus nuramins, juk jie yra įsitikinę, kad tokia meilė pas jus ateis jau greitai. Ji jus pakylės ir pajusite nepaprastą jėgą, drąsą ir ryžtą savyje.
Skraidantis erelis
Jūs labai savimi pasitikintis žmogus. Jūsų negąsdina nežinomybė ir nesuprantami dalykai – juk taip įdomu apie juos sužinoti.
Širdyje esate tikras karys ir nebijote žiūrėti tiesiai į horizontą. Jūs sugebate įveikti visas  kelyje iškylančias kliūtis. Didžiuokitės šiomis savo savybėmis.
Angelai jums sako, kad būtent toks pasitikėjimas, slypintis jūsų viduje, ir yra didelė dievo dovana ir turtas. Jums nereikia nieko bijoti, nes būtent šis pranašumas neleis jums pasiduoti, iškilus sunkumams.
Likimas jus myli, jam patinka stebėti jūsų veiksmus ir jis net nebando kištis, nes žino, kad tik jūs patys galite geriausiai susitvarkyti savo gyvenimą!
Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].