Pasirinkite geometrinę figūrą, kuri jums patinka labiausiai. Šis pasirinkimas parodys, kaip jaučiatės ir nerimaujate dėl savo vidinės būsenos.

Kvadratas

Esate darbštus ir atkaklus. Jei matote tikslą, tada visos kliūtys jums nė motais.

Jūs nesate spontaniškas. Prieš priimdami sprendimą, gerai pagalvojate. Jums nepatinka būti dėmesio centre. Šeimoje – esate atrama ir gynybinė tvirtovė.

Trikampis

Jūs visada ieškote naujų idėjų ir būdų, kaip išreikšti save. Jūs linkę didžiuotis ir norėti pagrindinių vaidmenų. 

Esate energingas ir sąmojingas žmogus, sugebantis vadovauti miniai. Jums patinka pagyrimai ir glostymai. Šeimoje esate asmuo, reikalaujantis didesnio dėmesio sau.

Stačiakampis

Jūs dar nenustatėte sau aiškių prioritetų. Bandote save visur, norėdamas rasti savo vietą. Jūs mažai pasitikite savo sugebėjimais, nes baimė ir abejonės kliudo jums. 

Jei šalia jūsų yra žmogus, kuris ugdo pasitikėjimą jumis, jūs tapsite jam ištikimiausiu ir švelniausiu gyvenimo palydovu.

Apskritimas

Jus galima vertinti kaip malonų ir paslaugų žmogų. Ilgai pykti nemokate ir žinote, kaip atleisti. Jūs turite darnius santykius su savo vidiniu „aš“. Laikotės savo gyvenimo principų.

Visų pirma turite ramybę. Būsite pasirengę sukurti šeimą tik tada, kai būsite visiškai įsitikinę savo partneriu. Esate ištikimas ir rūpestingas tėvas.

Zigzagas

Kūrybiškumas ir netradicinis mąstymas. Numatyti kitus jūsų veiksmus yra beveik neįmanoma. Jus supantys žmonės dažnai nesupranta jūsų.

Jums labai svarbu būti laisvu, neprisirišusiu žmogumi. Jūs gyvenate savo pasaulyje – didžiuliame ir paslaptingame. Ieškote tokio žmogaus kaip jūs gyventi kartu.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].