Laimei, 2020 metai artėja prie pabaigos. Baltoji Žiurkė pateisino savo vardą ir labai sukrėtė mus visus. Po tokių sunkių metų ypač norisi tikėti geresniais metais. O dabar 2021 metai atkakliai beldžiasi į duris ir ant slenksčio mus pasitinka Baltasis Jautis. Mūsų atveju net trys – ir kiekvienas iš jų parengė savo unikalią pranašystę.

Siūlome atidžiai pažiūrėti į paveikslėlį ir išsirinkti jautį, kuris jums labiausiai patinka. Jau nusprendėte? Tada greitai perskaitykite savo prognozes 2021 metams!

Jūsų prognozė 2021 metams

Nr. 1: Jaučio brolis su šildančiu gėrimu

Praėjusiais metais jūs susitaikėte su savo likimu ir tiesiog ėjote iš paskos. Likimas jums siuntė vis naujus išbandymus, su kuriais sėkmingai susidorojote. Darbštus ir sąžiningas Baltasis Jautis įvertino jūsų savitvardą ir tvirtumą, todėl iš visos širdies nori jus apdovanoti tuo, apie ką taip ilgai svajojote. Įvyks keletas kardinalių pokyčių, kurie teigiamai paveiks jūsų gyvenimo kokybę.

Įdomios kelionės, didelis pelnas, o gal nauja meilė? Ateinančiais metais turėsite daugybę priežasčių būti laimingesniais. Pasiimkite viską iš gyvenimo ir nepraleiskite progų!

Nr. 2: Jaučio brolis, kuris dreba nuo šalčio

Per šiuos metus labai pavargote ir išsekote. Jau nėra jėgų kovoti, o nervai nebuvo tokie stiprūs, kaip norėtumėte. Tačiau Baltasis Jautis neketina tęsti išeinančios Žiurkės darbų ir bandyti jūsų kantrybės, priešingai, jis pasirengęs dosniai jus apdovanoti. Bus rasti ilgalaikių problemų sprendimai, o jums kenkiantys žmonės paliks jūsų gyvenimą. Išsivadavus nuo visko, kas jus traukė žemyn, naujos galimybės jums suteiks sparnus.

O kas galės sušildyti sunerimusio sušalusio jaučio širdį? Žinoma, karštas smėlis, putojančių bangų garsai ir gintarinė saulė! Ar esate pasirengęs gerai pailsėti? Ateinantys metai jums daug paruošė, belieka priimti likimo jums siųstas dovanas!

Nr. 3: Jaučio brolis su kalėdine dovanų kojine

Šiemet jau spėjote pasėdėti namuose. Jūsų širdis kaip niekada trokšta nuotykių, švenčių ir meilės. Na, mažasis Baltojo Jaučio pagalbininkas jau atneša jums dovanų kojinę su viskuo, ko taip ilgai laukėte. Jūs laukiate stebuklo – ir tai tikrai įvyks!

Ateinančiais metais jums tikrai nebus nuobodu, o su finansais viskas bus tvarkoje. Todėl imkite viską iš gyvenimo, bet žinokite ribas, tegul gauna ir kiti! Ir svarbiausia – atminkite: kuo daugiau duodate, tuo daugiau gaunate. Taigi, nebūkite šykštus, nes viskas atsipirks su kaupu.

Tokios džiuginančios ateinančių metų prognozės. Tačiau nepamirškite: nepaisant pasirinkimo, neturėtumėte vangiai laukti kažko prie jūros. Juk daug kas priklauso tik nuo jūsų. Norėdami iš tikrųjų pagauti savo laimę kaip jautį už ragų, atsikelkite ir eikite užkariauti to, ko nusipelnėte!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].