Itin paprastas psichologinis testas - išsiaiškinkite savo psichotipą!

Šis paprastas žmogaus psichologinės būklės nustatymo testas buvo išrastas 1948 m. Šis įvykis buvo revoliucija psichologijos ir psichiatrijos srityse. Metodas sėkmingai naudojamas šiuolaikinių gydytojų, be to, jį galima atlikti savarankiškai.

testas

Kuo šis testas ypatingas? Žemiau matote paveikslėlį, kuriame pavaizduoti 8 skirtingų spalvų stačiakampiai. Jūs pasirenkate vieną iš jų. Svarbu, kad pasirinkimo metu jūs nesivadovautumėte kuo nors kitu, išskyrus pasąmonę. Tai neturėtų būti jūsų mėgstamiausia spalva ar bet kokie drabužių pasirinkimai, jūs neturėtumėte ieškoti spalvų reikšmių. Atsipalaiduokite, pažiūrėkite į nuotrauką ir pasirinkite stačiakampį, kurio spalva jums šiuo metu patinka.

Spalvų reikšmės:

JUODA

Jei pasirinkote šią spalvą, žinote vienatvės jausmą, tačiau galite su tuo susitvarkyti. Stengiatės nerodyti savo silpnybių, nors slapčia svajojate apie tai, kad kažkas jumis pasirūpintų, prisiimtų atsakomybę. Visas problemas sprendžiate vienas, turite savo nuomonę ir esate nepaveikti kitų žmonių.

testas

PILKA

Jei pasirinkote pilką – esate labai apgalvotas žmogus. Stengiatės neišsiskirti iš minios, tačiau turite turtingą vidinį pasaulį. Esate nuoširdus, švelnus, kuklus. Tai sukelia daug rūpesčių, kartais sukelia abejonių savimi. Nedvejodami, tiesiog pridėkite šiek tiek spalvų į savo gyvenimą.

RAUDONA

Jei pasirinkote šią spalvą, esate aistringas, kryptingas, emocingas žmogus. Jums gana tikėtini ryškūs emocijų pliūpsniai – nuo visapusiškos meilės iki aršios neapykantos. Galite įžeisti žmogų netyčia, bet to visiškai nesuvokdami ir negalvodami apie pasekmes. Jūs žinote, kaip apkrauti kitus savo aistra, turite didžiulį gyvenimo potencialą.

testas

RUDA

Jei pasirinkote rudą, esate praktiškas žmogus. Jums svarbūs faktai ir įrodymai, o ne idėjos ir svajonės. Tai yra didelis pliusas, tikrai įvertinate savo galimybes. Neigiama yra tai, kad jums sunku peržengti ribas, padaryti kažką grandiozinio ar tikėti kuo nors neįtikėtinu.

GELTONA

Jei pasirinkote geltoną esate pozityvus, atviras, bendraujantis žmogus. Optimizmas yra jūsų bruožas. Su jumis lengva bendrauti. Turite daug pomėgių viskas jums įdomu. Jūs žinote, kaip mėgautis paprastais dalykais ir grožėtis mažomis gerumo apraiškomis žmonėse.

testas

MĖLYNA

Jei pasirinkote mėlyną – esate labai ramus. Psichologinis komfortas yra svarbus jums tiek aplinkoje, tiek bendraujant su žmonėmis. Esate pasitikintis savimi, talentingas, siekiate harmonijos. Esate labai gilios prigimties, svajotojas, romantikas, todėl esate pavargęs nuo kasdienybės.

ŽALIA

Jei pasirinkote žalią spalvą – jūs turite viską, kad pasisektų – gyvenimo troškimas, ryžtas, potencialas. Mylite gyvenimą ir viską, kas jus supa. Siekiate savo tikslo. Tačiau yra minusas – esate kritikuojamas – jei nejaučiate palaikymo, prarandate pasitikėjimą savimi.

testas

VIOLETINĖ

Jei pasirinkote šią spalvą esate smalsus, entuziastingas, gamtą mylintis, linkęs mistifikuoti jus supantį pasaulį. Violetinė derina priešingybes, kaip ir pats žmogus. Esate nuotaikos žmogus – turite staigius perėjimus optimizmo į visišką abejingumą, tačiau sieloje siekiate harmonijos. Šią spalvą dažnai pasirenka kūrybinės prigimties asmenybės.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].