Optinė iliuzija yra kažkas, kas visada žavėjo žmones. Paslaptis slepiančios nuotraukos yra puiki pramoga ir pastabumo išbandymas. Puikiai leisdami laiką galėsite pasitikrinti save ir draugus. Pažiūrėkime, ar galite išspręsti tokią užduotį!

REKLAMA

Ar jums patinka mesti sau iššūkį? Galbūt jums patinka laisvalaikiu spręsti galvosūkius? Kokia tai priklausomybę sukelianti veikla! Nuostabu, kaip lengvai optinės iliuzijos gali apgauti mūsų akis.

Ar pastebite šuniuką?

Nuotrauka, kuri atsitiktinai tapo optine iliuzija, užvaldė socialinius tinklus. Reikia pripažinti, kad tam nemažą vaidmenį suvaidino netikėtas kamufliažas. Be to, kai kurios būtybės turi nuostabų sugebėjimą susilieti su aplinka. Šioje mįslėje, dėl kurios tūkstančiai internautų rauna sau plaukus nuo galvos, vaizduojamas parkas. Nuotraukoje, be kita ko, pavaizduotas takas, žolė, medžiai ir medinis suolas. Tačiau ten kažkur slepiasi šuo.

REKLAMA

Jūsų užduotis – nors daugumai to nepavyko padaryti, yra surasti šuniuką nuotraukoje. Ar galite tai padaryti per mažiau nei 20 sekundžių?

Jūs tai padarėte? Man tai užtruko daug ilgiau nei 20 sekundžių.

REKLAMA

Jei dar neradote šuns, šiek tiek priartinsime, kad padėtume.

Ar matote, kur dabar slepiasi šis mažas šuniukas?

REKLAMA

Dar vienas patarimas dėl optinės iliuzijos

Nors kai kurie iš jūsų tai jau padarė, tikrai yra tokių, kuriems vis dar nepavyko susirasti šuniuko.

REKLAMA

Tad atskleisiu, kad jo „slėptuvė“ turi kažką bendro su suolu. Ar dabar lengviau?

Na – laikas parodyti atsakymą. Pažiūrėkite dar kartą prieš pasitikrindami toliau.

REKLAMA

Štai, šunį pažymėjome geltonu apskritimu.

REKLAMA

Taip, šuniukas čia pat! Jo burna matoma suolo porankyje.

Žmogus, kuris padarė nuotrauką, tikrai užfiksavo šį šunį reikiamu momentu! Neįtikėtina! Atrodo, kad mažasis išdykėlis iš tikrųjų bando nuo mūsų pasislėpti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.