Mūsų siela turi daug paslapčių . Jei kruopščiai ieškote, galite lengvai rasti  nuostabias savybes, kad galėtumėte džiaugtis jomis.

Susipažinkite su savimi ir priimkite savo dovaną. Galvokite apie tai, ką matote, kai galvojate apie sielą.

Kurios iš šių kortelių yra arčiausiai jūsų idėjos apie sielą.

Taigi atsipalaiduokite, apie nieką negalvokite ir išsirinkite kortelę.

1- Kortelė

Jūsų sielos palaiminta dovana yra ta, kad nesate susirūpinę dėl mažų dalykų. Žmogaus širdys, sielos ir protai užsipildo pykčiu dėl kasdienių problemų ir rūpesčių.

Bet tai ne apie jus! Jūs sutelkiate dėmesį į svarbius dalykus gyvenime!

2- Kortelė

Jūsų siela turi begalinio atleidimo kokybę. Esate labai nuoširdus ir gailestingas žmogus.

Jūs neturite nerimauti dėl praeities klaidų. Jūs turite gyventi čia ir dabar!

3- Kortelė

Jūsų siela yra palaiminta, kuri yra kupina supratimo: jūs visada žiūrite į situaciją iš skirtingų kampų.

Jūs visada elgiatės pagal savo sąžinę ir būdą. Labai viską suprantate ir maloniai elgiatės su visais aplinkiniais.

4- Kortelė

Jūs niekada nesielgiate arogantiškai ir nemėgstate paskalauti. Jūs žinote savo vertę, bet nemanote, kad esate geresni nei kiti.

Jūs esate realistas ir visada teisingai įvertinate viską, kas vyksta aplinkui jus.

5- Kortelė

Jūsų siela yra palaiminta įgimta išmintimi: jūs, žinoma, esate labai protingas žmogus. Jūs daug žinote apie gyvenimą, tiesiog gyvenate.

Jūs esate daug protingesni už tuos, kurie save laiko išsilavinusiais. Jūs pastebite, kiek žmonių aplink jus praleidžia tikrai vertingus ir svarbius dalykus  gyvenime.

6- Kortelė

Jūs turite draugišką ir patikimą širdį, bei sielą: jūs visada elgiatės su žmonėmis ir tikitės, kad jie taip pat elgsis su jumis.

Kartais taip atsitinka, o kartais ir atvirkščiai. Bet jūs dėl to nenusimenate. Jūs suprantate, kad tokio žmogaus viduje yra skausmas ir pyktis.

Todėl paprasčiausiai pabandykite nuraminti save, kad jūs galite pamatyti geriausias žmonių savybes ir padėti žmogui tai realizuoti. Dėl to jus vertina kiti.

7- Kortelė

Turite labai sąžiningą sielą. Nuo gimimo jūs esate sąžiningas ir teisingas žmogus, kuris deda visas pastangas, kad gyventumėte gerą gyvenimą pasaulyje, kuris yra pilnas nesąžiningų žmonių.

Jūs esate ištikimas kitiems, bet labai laikotės savo moralinio kodekso. Jis yra jūsų varomoji jėga ir padeda jums pasiekti tai, ko norite.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].