Nuo pat seniausių laikų Saulė yra svarbi žmonijai: didinga žvaigždė tapo daugelio civilizacijų religinių ir kultūrinių įsitikinimų objektu, vieni laikė ją aukščiausia dievybe, kiti – gyvybės, šilumos ar klestėjimo nešėja. O kaip kitaip! Saulė siunčia savo energiją į žemę, ji suteikia gyvybės, šildo. Šiame paprastame teste turite pasirinkti vieną iš saulių (kuri jums labiausiai krenta į akį), o tada mes jums papasakosime, kokią teigiamą savybę lemia pasirinkta saulė.

Kviečiame atlikti linksmą charakterio testą, kuris užtruks vos kelias minutes. Jis ypač patiks tiems, kurie pasiilgo saulėtų vasaros dienų!

Žmogaus charakterio bruožai

Išsirinkite sau labiausiai patinkančią saulę! O tada – skaitykite atsakymus.

Saulė Nr. 1

Jūsų mintys visada yra pozityvios, o laimės taurė, žinoma, puspilnė, o ne pustuštė. Jus supantis pasaulis atrodo nuostabus ir nepakartojamas, pilnas galimybių, kurių praleisti negalima. Lengvai susidorojate su sunkumais ir niekada neleisite, kad negandos jus parklupdytų ant kelių.

Daugelis pavydės jums jūsų proto stiprybės, todėl visi aplinkiniai nori su jumis draugauti ir būti įkvėpti jūsų energijos. Esate ramus, pakantus ir nuovokus žmogus. Dažniausiai jums labiau patinka tylėti, kad netyčia neįžeistumėte žmogaus. Draugus renkatės itin atsargiai, jų turite mažai, bet jie patys tikriausi ir ištikimiausi!

Saulė Nr. 2

Pagarba yra jūsų santykių karūna. Jūs gerbiate kitus ir reikalaujate tokio paties požiūrio į save. Su ypatingu nerimu vertinate asmeninę erdvę, neleidžiate kitiems kištis į jūsų gyvenimą ir gilintis į jūsų problemas.

Jūs nekenčiate didelių kompanijų ir didelių žmonių susibūrimų, bet kai artimiesiems reikia pagalbos, visada būsite šalia. Sąžiningumas eina pirmiausia! Esate malonus ir kilnus žmogus, bet būkite budrus – daugelis žmonių tuo naudojasi.

Saulė Nr.3

Jūs esate smalsus, jūsų protas aštrus, o noras domėtis, rodos, niekada nenuslūgs. Didžiąją laiko dalį skiriate savišvietai. Esate labai nepriklausomas, nemėgstate, kai jums liepia ir sako, kaip kažką padaryti.

Nebijote nežinomybės, tačiau nuotykių troškimas yra jūsų kraujyje. Jūs nekenčiate veidmainystės ir melo, visada stengiatės tesėti savo pažadus. Jūs esate nuostabus draugas!

Saulė Nr. 4

Visi aplinkiniai stebisi, kiek jumyse telpa tiek energijos ir meilės gyvenimui! Sėdėti ramiai tikrai ne jums. Jūsų galvoje sukasi tūkstančiai idėjų, kurias reikia nedelsiant įgyvendinti. Atkaklumo visada užtenka, todėl kompromisų jūs nesiimsite. Jūs esate žmogus, turintis didelių tikslų ir tikrai pasieksite žvaigždes!

Saulė Nr. 5

Jums patinka padėti tiems, kuriems to reikia, ir esate pasirengęs perkelti kalnus, kad šis pasaulis būtų šiek tiek geresnis. Geri darbai, dideli ir maži, yra tarsi šviesos spinduliai, atspindintys jūsų širdies didybę. Sušildote tuos, kuriems šalta, sušildote kaip tikra saulė, įkvepiate ir suteikiate vilties. Blizgėkite ir niekada nesustokite!

Saulė Nr. 6

Esate įdomus ir linksmas žmogus, kompanijos siela! Jūs žinote, kaip gerai praleisti laiką ir žinote, kaip viską gauti iš gyvenimo. Jūs žinote, kad kiekviena kliūtis ir kiekviena nesėkmė yra dar vienas žingsnis link jūsų branginamo tikslo.

Jūs einate per gyvenimą aukštai pakelta galva ir tiksliai žinote, kaip atskirti konstruktyvią kritiką nuo nenaudingos. Jūs esate žmogus, į kurį žmonės (net ir nepažįstami) kreipiasi patarimo, o jūsų aukštos vertybės išskiria jus iš kitų.

Saulė Nr. 7

Kaip gaila, kad paroje yra tik 24 valandos, nes jūs turite tiek daug ką veikti! Turite daug tikslų, kuriuos ketinate pasiekti, todėl esate įpratę nešvaistyti brangių minučių smulkmenoms. Kiti jus mato kaip energingą ir kryptingą žmogų, kuris nepasiduoda, kad ir kas būtų.

Esate tikras kovotojas, daug išgyvenęs, bet ir toliau kovojantis. Jūs darote teigiamą įtaką aplinkiniams ir įkvepiate savo valia.

Saulė Nr. 8

Jūsų kantrybės ir ištvermės galima tik pavydėti. Esate brandus ir protingas žmogus, kitiems patinka jūsų kompanija. Jūs nebarstote tuščių žodžių ir retai ką nors įžeidžiate. Ir jus nelengva įžeisti!

„Devynis kartus matuok, dešimtą – kirpk“ – šis posakis buvo sukurtas lyg žiūrint į jus. Esate įsitikinęs, kad pirmiausia turite viską gerai apgalvoti, o tik tada imtis veiksmų. Nors meilė jums svarbi, ją dažnai nustumiate į nuošalę, nes pirmenybė – siekti savo tikslų ir įgyvendinti puoselėjamas svajones.

Esame tikri, kad šis paprastas ir įdomus psichologinis testas padėjo kitaip pažvelgti į individualias savo charakterio savybes, rasti savyje teigiamų bruožų ir nukreipti gyvybinę energiją tinkama linkme!

Mūsų redakcija kviečia atlikti dar vieną greitą testą savo asmenybės tipui nustatyti. Ieškokite jums įdomiausių testų skiltyje „Testai“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].