Išsirinkite kortą. Ji atskleis tai, kas teigiama, ir tai, kas neigiama, jūsų gyvenime

Savo minčių valdymas yra raktas į sėkmę ir judėjimą pirmyn. Per daugelį metų mes girdėjome, skaitėme ir aptarėme, kaip svarbu išlaikyti teigiamą mąstyseną susiduriant su gyvenimo iššūkiais. Tačiau atėjo laikas atnaujinti mąstymo būdą ir išsiugdyti naujus įpročius, kurie padės mums pasiekti tai, ko norime.

Tiesa ta, kad jei leisite neigiamoms mintims įsiveržti į gyvenimą, arba jei leisite depresijai jus įveikti, gyvensite gyvenimą nesuvokdamas, kad jame yra tiek daug malonių dalykų. Kita vertus, perteklinis pozityvus mąstymas taip pat gali iškreipti tikrovę.

Perteklius ir kraštutinumas yra blogi bendražygiai. Privalote pakeisti savo mąstyseną, gynybą nuo nusivylimo ir atrasti raktą, kaip paleisti savo vidinį variklį. Visa tai leis jums gyventi visavertį gyvenimą. Tam pravartu atlikti testą, kuris parodys teigiamus ir neigiamus momentus šiomis jūsų gyvenimo akimirkomis.

Jums tereikia pasirinkti kortą.

1 korta

Jei pasirinkote šią kortą, tai reiškia, kad pastaruoju metu norite leisti pinigus daiktams, kurių, kaip žinote, jums tikrai nereikia.

Neigiama – jaučiatės įsitempęs, galvodamas apie šių pirkinių finansinę vertę. Būkite atsargus, nes nusipirkęs šiuos nereikalingus daiktus galite patirti finansinių sunkumų. Atėjo laikas rūpintis kitais ir padėti išspręsti jų problemas.

Teigiama – ši Taro korta jums sako, kad galite pasitikėti daugeliu sutiktų žmonių ir kad dabar tinkamas laikas bendrauti su žmonėmis. Jūs netgi galite susirasti naują meilę. Jūsų laukia geras ir turtingas asmeninis gyvenimas. Mėgaukitės akimirka, nes ji gali greitai praeiti.

2 korta

Teigiama – ši korta rodo, kad jūsų gyvenime atsiras nauja atsakomybė. Tai bus šis tas naujo, kas šiek tiek pakeis jūsų gyvenimą. Nors tai bus šis tas naujo jums, ši atsakomybė suteiks jums daug laimės ir džiaugsmo.

Neigiama – pagal šią kortą, neigiamas jūsų gyvenimo ciklas netrukus baigsis, o jam pasibaigus ateis naujas jūsų gyvenimo etapas. Kliūtys liks už nugaros ir galėsite lengviau kvėpuoti. Ateinantys mėnesiai jums bus ramūs, galėsite pagaliau pailsėti ir atsipalaiduoti. Esate labai atviras žmogus ir darote klaidą būdamas itin sąžiningas kitų žmonių atžvilgiu. Jūsų aplinkoje yra toksiškas žmogus, kuris džiaugiasi, kai papasakojate jam ką nors neigiamo apie savo gyvenimą. Nebūkite toks atviras visiems.

3 korta

Neigiama – jus gali apsupti didžiulė energija, tačiau neteikite jai didelės reikšmės. Ji materializuosis dėl kokio nors blogo įpročio arba nepageidaujamo žmogaus, kuris jaučia jums pavydą arba kalba neigiamus dalykus apie jus kitiems žmonėms. Jūs patirsite šiek tiek nepatogumų, tačiau mainais gausite išminties, kuri padės jums daugiau nebepatirti šios problemos.

Teigiama – ne viskas bus blogai, sėkmė lydės jus vienoje jūsų gyvenimo srityje, bet turėsite pats atspėti, kurioje. Jums reikės įdėti daug pastangų, kad pasiektumėte tikslą, kurio siekiate. Viskas priklausys nuo to, kaip labai stengsitės.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].