Asmenybė susideda iš savybių, lemiančių jos sąveikos su kitais žmonėmis. Kaip gerai žinote savo elgesio modelį?

Norėdami daugiau ar mažiau sužinoti, galite atsakę į paprastus klausimus. Ką norite veikti savaitgaliais? Kas padarė jus laimingus vaikystėje? Kaip atrodytų jūsų tobula diena? Ko labiausiai bijote? Kas patinka?

Šis testas padės jums geriau pažinti save. Galbūt jūs sužinosite, apie savo asmenybę tai ko nežinojote. Pasirinkti dangų, geriausiai atitinkantį jūsų nuotaiką.

Pirmas dangus

Jūs esate labai sąžiningas žmogus, netgi per daug. Viskas, ką manote ir jaučiate, atsispindi jūsų veide, to net nesistengiate paslėpti, nes labiausiai vertinate nuoširdumą. Jums nepatinka veidmainystė ir tuštybė.

Jūs esate sąžiningas ir atsakingas. Todėl jūsų šeima, draugai, kolegos nori susisiekti su jumis, žinodami, kad esate tas, kuriuo galite pasitikėti.

Tuo pačiu metu jūs esate gana jautrus. Grubus žodis,skirtas jums, gali sugriauti labai daug. Tai labai erzina, nors paprastai bandote susidoroti su savimi ir įtikinti toliau būti maloniais, draugiškais, atvirais visiems.

Antras dangus

Esate ramus. Jūs stengiatės išvengti ginčų ir bet kokių konfliktinių situacijų, o jei jau pradėjote, būtinai išspręsite. Kalbant apie kitus, jūs elgiatės gana gražiai ir maloniai, negailite komplimentų, sveikinančių pastabų. 

Apskritai, jūs esate suvokiamas kaip malonus ir geranoriškas žmogus, nes būtent tai jūsų viduje.

Trečias dangus

Jūs elgiatės spontaniškai, pasikliaunate aplinkybėmis, dažnai priimate sprendimus kelyje ir tuo pasitikite intuicija.

Visi geriausi dalykai ateis į jūsų gyvenimą po to, kai pradėsite tikėti savo patikimumu ir kad nusipelnote geriausio. Kad viskas vyktų sėkmingai, tiesiog reikia klausytis savęs ir sekti savo vidinį balsą.

 Žmonės myli jus už energiją, išradingumą, pozityvų mąstymą ir gerą dvasią.

Ketvirtas dangus

Smalsumas yra jūsų vidurinis vardas. Jūs esate amžiname naujų žinių ir atradimų ieškojime. Kelionės visada jus džiugina, nes su jų pagalba yra visiškai įmanoma realizuoti atradėjo siekius.

Paprastas ir kasdienis gyvenimas gali jus varginti. Tokiu atveju turite ieškoti pramogų, nukreipti dėmesį į tai, kas domina. Priešingu atveju, neišvengsite nepasitenkinimo savimi ir šio pasaulio struktūra. 

Draugai tikrai jums daug reiškia. Bet kartais jums patinka laikas, praleistas su savimi.

Penktas dangus

Jūs neskubate atverti savo sielos visiems. Jūsų pasitikėjimą gali užsidirbti tik išrinktieji, tie, kuriuos jūs gerai žinote ir esate tikri. 

Jūs bandote nerodyti savo emocijų tiems, kurie yra aplink jus, nors tuo pačiu metu jūs gerai suprantate ir jaučiate juos. Tai yra jūsų stebėjimo nuopelnai. Bet tie, kurie yra artimai susipažinę su jumis, džiaugiasi. Pasaulį galite pamatyti kitokiu kampu.

Šeštas dangus

Jūs siekiate sąžiningumo ir savarankiškumo, vertinate savo nepriklausomybę. Kartais atrodote kaip maištininkas, turintis nepaklusnumo. Tuo pačiu metu turite neigiamą požiūrį į konfrontacijas. 

Bet jei negalite jų išvengti, tuomet neslepiate. Jūs nuolat ieškote pusiausvyros tarp jūsų asmeninės erdvės organizavimo ir noro rūpintis kitais, kurie reikalauja glaudaus kontakto. Jūs turite milžinišką valią, kuri neleidžia neigiamoms mintims dominuoti.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].