Labai svarbu patikrinti mūsų dvasinę būseną, kai kalbama apie mūsų tikslus ir jų siekimo bei užtvirtinimo būdus.

Iš esmės, mes žinome, kokios yra mūsų problemos, ir kas ir (arba) kas yra mūsų geriausias dalykas, o kas ir (arba) kas nėra geriausias.

Padarykite 3 gilius įkvėpimus, tada pasirinkite vieną simbolį ir gaukite savo dvasinį pranešimą.

1 Simbolis

Atėjo laikas tapti rimtesniu ir prisiimti atsakomybę už tokias situacijas, kurios, kaip žinote, pradeda kontroliuoti jus, pavyzdžiui, jūsų finansai, mitybos įpročiai, išlaidų įpročiai, santykiai bet kurioje srityje, kur jūsų savidisciplina nėra patvari.

Pilkųjų zonų nėra. Būkite sąžiningi sau, sutelkite dėmesį, motyvaciją.

Niekur nepasislėpsite, kai kalbama apie savimonę ir atsakomybę. Jus pasijusite lengviau ir aiškiau, kai žinosite visus savo tikslus ir norus.

 2 Simbolis

Šiuo metu pranešimas yra, kad jūs turite įsilieti į grupės veiklą ir stengtis dalyvauti viešuose susitikimuose.

Kai įvesite grupės sąmonę, galėsite pasidalinti savo talentais ir dovanomis kolektyvinės visumos labui.

Jūsų šviesa ir išmintis šiuo metu yra būtinybė. Negalima tikėtis, kad viskas įvyks savaime.

Išeikite iš šios situacijos, būkite aktyvūs ir padėkite savo kolegoms.

3 Simbolis

Ar esate pasiruošęs praeiti paskutinę kliūtį, kol galiausiai pasieksite finišo liniją? Jūs jau praėjote sunkiausią etapą ir tai padarėte tikrai gerai, tačiau dar viena užduotis liko.

Jei reikia, galite trumpam atsikvėpti, bet turite būti pasiruošę. Įvykdykite paskutinę užduotį ir visas atlygis ateis savaime.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].