Etiketo testas moterims: kaip reikia elgtis prie stalo?

Šiais laikais daugelis žmonių nepaiso net elementariausių etiketo taisyklių, nes galvoja, kad jos yra visiškai nebeaktualios. Tiesą sakant, dauguma žmonių net nežino, kaip elgtis tam tikrose situacijose.

Save gerbiantys žmonės visuomet stengiasi laikytis etiketo taisyklių, nes žino, kad manieros parodo tikrąjį žmogaus veidą. Mūsų veiksmai, net patys nereikšmingiausi, daro įtaką tam, kokį įspūdį mes paliekame kitiems.

Šiandien siūlome jums atlikti greitą žinių patikrinimą. Šis etiketo testas atskleis, ar žinote, kaip turite elgtis prie stalo!

Pažvelkite į žemiau pateiktą paveikslėlį. Kaip manote, ką reikėtų daryti atsisėdus prie stalo?

Gerai pagalvokite! Manome, kad tam pakaks poros minučių!

Teisingas atsakymas: atsisėdus prie stalo, reikia užsidėti servetėlę ant savo kelių ir nusiimti ją tik baigus valgyti.

Kitos elgesio prie stalo taisyklės

Tikėtina, kad jūs jau žinote šias taisykles, tačiau jei esate jas primiršę, bus labai naudinga prisiminti:

Etiketo taisyklės draudžia sėdėti prie stalo sukryžiuotomis kojomis ar užsidėjus vieną ant kitos. Abi kojos turi būti ant grindų.

Nemandagu fotografuoti maistą, kai sėdite prie stalo restorane. 

Neprivalote pasiekti viso stalo. Geriau paprašykite kitų, kad paduotų jums to, ko norite.

Remiantis etiketu, pūsti karštą maistą viešose maitinimo įstaigose yra labai nemandagu. Šiek tiek palaukite, kol maistas atvės ir tada valgykite.

Ar šis etiketo testas buvo sunkus? Ar žinojote pateiktas etiketo taisykles? Ar laikotės jų? Jūsų nuomonės apie etiketo taisykles laukiame komentaruose!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].