Dėmesingumo testas. Kuris vyras yra turtingas?

Įprastas gyvenimo būdas ir kasdieniai reikalai tapo priežastimi, dėl kurios daugelis žmonių nustojo nieko nepastebėti aplinkui. Iš tiesų, kokia prasmė iš dėmesingumo, jei vis tiek nėra kur jo pritaikyti? Tačiau šį sugebėjimą vis tiek verta išlaikyti. Štai kodėl šiandien mes siūlome įdomius galvosūkius, kad patikrintumėte, ar esate pastabus.

Dėmesingumo

Dėmesingumo testas

1. Ar laikote save dėmesingu žmogumi? Tada ši mįslė skirta jums. Gerai apžiūrėkite šiuos vaikinus ir atspėkite, kuris yra turtingiausias. Turėkite omenyje, kad lemiamą vaidmenį gali atlikti ne tik drabužiai ar batai, bet ir asmens manieros. Geras išbandymas dėmesingai nuotakai, ieškančiai turtingo jaunikio.

2. Antroje dėmesingumo užduotyje tarp penketukų gausos tyko keli skaičiai „6“. Bet kiek jų yra paveikslėlyje? Pabandykite surasti visus šešetus greičiau nei per 60 sekundžių. Ar jums pavyks?

Dėmesingumo

3. Paskutinė užduotis reikalauja, kad tarp šunų rastumėte pandą. Ir nors atrodo, kad tarp tokios gausybės šunų ausų ir nosių neįmanoma pastebėti nustebusio pandos veido, vis dėlto nepaprastai dėmesingas žmogus sugebės atlikti net šią užduotį. Klausimas tik toks, ar pats esate toks dėmesingas žmogus?

Užduočių atsakymai

  1. Užduotis nėra lengva, tačiau neapgausi dėmesingos merginos. Ji tuoj pat atmes antrą vaikiną. Juk koks tas sėkmingas žmogus, kuris nesiskiria su išmaniuoju telefonu, net gerdamas kavą? Atrodo, kad pirmasis tik bando atrodyti turtingas, nors jo uždara pozicija greičiau kalba apie nesaugumą. Pasirodo, kad turtuolis yra trečias vaikinas. Ar sutinkate?

Dėmesingumo

2. Žinoma, toks ryškus fonas neleidžia rasti visų skaičių „6“, tačiau visiškai įmanoma susidoroti su užduotimi. Atkreipkite dėmesį, kad mes turime 5 šešetus ir jie yra visame paveikslėlyje: 3, 7, 11, 13 ir paskutinėje eilutėse.

3. Nerandate pandos? Negali būti! Žiūrėkite, ji yra dešinėje paveikslėlio pusėje, beveik centre. Tokios tamsios ausys baltame fone negali būti supainiojamos su šunų ausimis.

Net jei nepajėgėte susitvarkyti su visomis užduotimis, tai nesvarbu. Bet kokiu atveju šios pastangos bus naudingos. Reguliariai spręskite tokio tipo mįsles ir jūsų dėmesingumo galios tik pagerės. Pagrindinis dalykas yra dirbti su savimi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].