Dėmesingumo testas: kurį iš vaikinų kankina depresija?

Depresija yra labai rimta ir sunki liga, kuri kankina net, atrodo, pačius laimingiausius žmones. Šiandien jums siūlome testą, labiau primenantį galvosūkį. Norėdami atspėti, kuris vaikinas serga depresija, turite išanalizuoti paveikslėlyje paslėptus faktus.

depresija

Pabandykite suprasti, kuris iš šių skirtingų tautybių atstovų yra kankinamas šios baisios ligos… Pasinaudokite savo logika. Pažvelkite į kiekvieną vaikiną iš skirtingų kampų ir raskite teisingą atsakymą. 

depresija

Taigi, kuris iš jų labiausiai linkęs pasiduoti liūdesiui?

Ar gerai apgalvojote kiekvieną atsakymą?

Tuomet pasitikrinkite savo atsakymą!

Švedai yra jautriausi depresijai, nes Švedijoje būna ilgos žiemos ir ilgos naktys. Šioje šalyje gražiu oru žmonės mėgaujasi retai ir kai kuriuos tai priveda net iki depresijos. Ispanai ir italai yra labai linksmi, nes jų šalyje saulė yra dažna viešnia.

Ar pavyko atspėti teisingą atsakymą? Dabar žinote, kad depresija gali kilti net dėl ​​klimato, todėl gyvenimas Švedijoje, nors ir puikus, laikui bėgant gali tapti liūdnas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].