Atlikite šį testą ir sužinokite tamsiąją savo asmenybės pusę

Kad atskleistumėte tamsiąją savo asmenybės pusę, jums tereikia pasirinkti gyvūną iš šio paveikslėlio. Ir visai nebūtina, kas jis jums patiktų. Pasirinkite tą, kuris jus patrauks.

Juoda katė

Viduramžiais katės buvo laikomos velnio atžalomis ir raganų pasiuntinėmis. Jos eidavo naktį medžioti graužikų ir visada patekdavo ten, kur tik panorėdavo.

Jei pasirinkote juodą katę, esate nepastovus ir permainingas žmogus. Šiandien galite būti meilus ir žaismingas, tačiau išprovokuotas iškart parodote nagus. Esate protingas, įžvalgus ir turite daug kantrybės, kai jums to tikrai reikia. Kaip katė, jūs esate savarankiškas žmogus, kuris vaikšto vienas. Retai prisirišate prie daiktų ar žmonių.

Jei jus išprovokuos, neatsitrauksite. Aršiai ginsite savo teritoriją ir savo sienas, net jei tai pakenks jūsų santykiams su kitais. Pagrindinės jūsų tamsiosios savybės yra nihilizmas, hedonizmas ir egoizmas.

Voras

Jei pasirinkote vorą, jumyse slypi tamsi ir pavojinga asmenybės dalis. Šio voro nuodai nužudys bet ką, net jo paties rūšies atstovą. Jis audžia vos matomą tinklą ir sėdi pasaloje. Patekusi į tinklą auka neturi jokių galimybių pabėgti. Voras pirmiausia suleidžia nuodų ir tada sudoroja grobį.

Kaip šis voras, jūs surandate reikiamus žmones, išpešate iš jų naudos ir paskui nieko nepaliekate. Patekus į jūsų įtaką, žmonėms sunku išsilaisvinti iš jūsų tinklų, jie priversti elgtis jūsų primestu būdu.

Esate atkaklus ir neatstosite nuo žmogaus, kol negausite to, dėl ko atėjote. Savo priešus laikote šalia savęs, kad patogiu momentu užpultumėte ir suduotumėte lemiamą smūgį. Iškilus grėsmei, jūs parodote išradingumą ir sumanumą, dėl kurių jūs iš padėties išeinate be nuostolių.

Šikšnosparnis

Amžinos nakties ir tamsos simbolis. Tai paslaptingas gyvūnas, kurio negalima aptikti dieną, tačiau kuris naktį gali būti siaubingai baisus.

Jei pasirinkote šikšnosparnį, jūs esate labai sudėtinga asmenybė, kurią sudaro daugybė veidų. Pirma, jūs niekada nežiūrite į pasaulį vienpusiškai, o norite pažvelgti į jį iš skirtingų pusių.

Nepažadinkite žvėries: 3 Zodiako ženklai, kurie neatleis, jei įskaudinsite jų artimuosius

Antra, jūs laikotės nihilistinių pažiūrų, nepaisydamas visuomenės moralės ir etikos, kurią kiti bando jums primesti. Jums patinka juodas humoras, esate individualizmo šalininkas su švelniu hedonizmo prieskoniu.

Išsiskiriate iš kitų žmonių sugebėjimu pažvelgti į pasaulį skirtingais rakursais, pastebėti subtilias detales. Jūsų sveikas cinizmas apsunkina pasitikėjimą žmonėmis. Dėl savo asmeninių savybių jūs nesiekiate stoti nei į gėrio, nei į blogio pusę, jūs bandote žiūrėti į pasaulį kiek įmanoma objektyviau.

Juodoji pantera

Tai vienas iš nedaugelio gyvūnų, kurio negalima visiškai prisijaukinti. Pantera yra vienišas gyvūnas. Ji daro tai, ką nori, ir niekada neprisileidžia svetimų žmonių.

Jei pasirinkote juodąją panterą, esate uždaras ir paslaptingas žmogus. Jūs stengiatės per daug neprisirišti prie žmonių, nes bijote būti pažeidžiamas ir priklausomas. Jūs stengiatės net artimiausius žmones laikyti per tam tikrą atstumą. Svarbiausias prioritetas jums yra jūsų asmeninė erdvė. Jūs nebijote vienatvės.

Jūs esate savarankiškas žmogus, kuris žino, ko nori. Jūs stengiatės niekuo neapsiriboti, jums svarbu patogumas ir saugumas. Kaip ir pantera, jūs stengiatės išvengti konfliktų, tačiau visuomet galite pastovėti už save. Dažnai esate kaltinamas savanaudiškumu, tačiau, nepaisant to, visada laikotės savo principų.

Varnas

Jei pasirinkote varną, jūs išsiskiriate savo intelektu. Varnai nuo seno laikomi mirties ir irimo simboliu. Nepaisant tamsios reputacijos, šie gyvūnai pasižymi išskirtiniu išradingumu ir išvystytu intelektu.

Jūs, kaip ir varnas, turite įžvalgos ir stebėjimo įgūdžių. Jūsų šaltas apdairumas retai jus nuvilia. Dėl savo racionalumo jūs dažnai laimite. Niekada neleidžiate emocijoms jūsų užvaldyti. Tamsioji jūsų asmenybės pusė yra jūsų sugebėjimas ciniškai nustatyti prioritetus. Asmeninė nauda ar jūsų idėjos jums visada bus pirmoje vietoje.

Zodiako ženklai, kuriuos gamta visada apdovanoja natūraliu grožiu!

Išsikėlęs sau tikslą, eisite jo link, net jei turėsite peržengti moralinius principus. Jūsų pastabumas padeda lengvai atrasti žmogaus silpnybes ir jūs dažnai jomis pasinaudojate. Kaip ir varnas, galite būti kerštingas. Jūsų skriaudėjai beveik niekada nelieka nenubausti.

Maitėda

Jei šis paukštis atkreipė jūsų dėmesį, tamsiojoje jūsų asmenybės pusėje slypi godumo ir menkos empatijos grūdas. Maitėdos yra be galo kantrios. Jos laukia, kol pasibaigs mirštančio grobio kančios, kad galėtų pradėti misti. Jos sugeba nujausti mirtį už kelių kilometrų ir nepraleis progos pasipelnyti iš vis dar šiltos skerdenos.

Kaip ir šis paukštis, jūs gebate pamatyti kitų silpnybes ir jomis pasinaudoti, jei esate įžeistas. Jūs labai lengvai įgyjate pasitikėjimą ir pastebite žmogaus pažeidžiamumą. Jei esate įžeistas, jūs pasinaudojate savo žiniomis ir smogiate į pačią skausmingiausią vietą. Tarp pagalbos ir naudos kartais pasirenkate antrąjį variantą. Jūsų šaltas apdairumas kartu su įžvalga dažnai padaro jus praktiškai nepažeidžiamą. Jums visada pavyksta išlipti iš balos sausam.

Vilkas

Manoma, kad vilkas yra tamsos sutvėrimas, kažko nuodėmingo personifikacija. Bet iš tikrųjų vilkas yra kilnus gyvūnas, galintis pastovėti už save. Tai vienas paslaptingiausių gyvūnų, kuriam nesvetima vienatvė. Naktį jis laksto per krūmus ir medžių šakas, kad surastų grobį.

Jei pasirinkote vilką, esate dviprasmiškas žmogus, kupinas paslapčių. Jūs, kaip ir vilkas, niekada pirmasis nerodote agresijos, nebent būsite išprovokuotas. Esate malonus žmogus, tačiau galite būti žiaurus, jei jus įsiutins. Jei kiti rodo agresiją jūsų atžvilgiu, jūs ilgai ištveriate, bet tada sprogstate ir galite būti negailestingas.

Tamara Globa

Aplinkiniai mano, kad esate per daug malonus, ir jus lengva pastumti, tačiau tik nedaugelis žmonių supranta, kad geriau nepiktnaudžiauti jūsų gerumu, kitaip kyla pavojus pažinti jūsų tamsiąją asmenybės pusę. Jūs, kaip ir vilkas, esate ištikimiausias partneris, jei manote, kad žmogus yra to vertas. Tačiau tuo pat metu galite būti pats žiauriausias ir negailestingiausias tiems, kurie jums kenkia.

pilnatis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].