Asmenybės testas: ką apie jus išduoda jūsų lūpų forma?

Visiškai akivaizdu, kad tobulumas yra praeities mitas, nes dalykų grožis slypi būtent jų netobulume. Mūsų veidai daug pasako apie mūsų asmenybę ir atskleidžia ne tik teigiamas puses, bet ir trūkumus.

Kuri iš čia pavaizduotų lūpų formų labiausiai atitinka jūsiškę?

1 lūpos

Putlios (natūraliai) lūpos dažniausiai puošia žmones, kurie myli draugiją, ir daug pasako apie jų dosnumą. Dažnai tai įtakos turintys žmonės, jie visada būna kitų apsuptyje, išsiskiria savo aistra ir labai domisi viešuoju gyvenimu. Jie nepamainomi vakarėliuose ir dėl savo populiarumo pirmieji kviečiami į grupines keliones.

2 lūpos

Žmonės, kurių viršutinė lūpa yra putlesnė nei apatinė, linkę atverti savo širdį ir daug laiko skirti kitų labui. Jie yra malonūs ir empatiški, tačiau jiems taip pat svarbu būti dėmesio centre, nes jei jų niekas nepaisys, jie gali gana smarkiai sureaguoti ir kam nors pakenkti savo veiksmais ar žodžiais.

3 lūpos

Ši lūpų forma dažniausiai primena papūstas įžeisto vaiko lūpas! Tai visada judantys ir nuotykių dvasios kupini žmonės. Jie mėgsta keliauti, džiaugtis gyvenimu ir linksmintis. Jie yra tvirtai įsitikinę, kad gyvenimas buvo sukurtas tam, kad juo būtų galima visiškai mėgautis, ir vargu ar kieno nors pesimizmas įtikins juos priešingai. Šie žmonės yra apdovanoti kūrybiškumu ir gyva kalba.

4 lūpos

Žmonės su simetriškomis lūpomis teikia pirmenybę savo būties harmonijai ir pusiausvyrai gyvenime. Jie yra puikūs draugai ir kolegos. Tačiau jie visada yra santūrūs, o tai gali atrodyti šiek tiek arogantiška kitų žmonių akyse. Šie žmonės protą ir logiką iškelia aukščiau jausmų ir emocijų ir kartais gali būti labai nesuderinami, kai priima sprendimus.

5 lūpos

Kalbant apie žmones plonomis lūpomis, juos traukia kliūtys ir problemos, nes jie iš jų semiasi pasitenkinimo savimi, kurį patiria įveikdami kiekvieną naują išbandymą. Tai vieniši vilkai, mėgstantys dirbti vieni ir netoleruojantys minios ar didelių kompanijų. Bet kai jie kam nors atveria savo širdį, jie parodo neįtikėtiną draugystę ir ištikimybę!

6 lūpos

Žmones, turinčius mažas ir putlias lūpas, išskiria įgimta atjauta ir geraširdiška prigimtis. Jie daug duoda kitiems, kartais net tiek, kad priima sprendimus, kurie neatitinka jų pačių interesų, ir visada stengiasi padėti savo artimiesiems. Dažnai galite susitikti su jais įvairių asociacijų vadovų ar labdaros renginių metu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].