Kiekvienas iš mūsų tam tikru būdu pažvelgia į aplinkinį pasaulį. Kažkas viską mato rožine spalva. Kažkas, priešingai, bet kurią akimirką tikisi likti apgauti. 

Tai nereiškia, kad vieni labiau teisūs, o kiti mažiau. Tai tiesiog kitoks požiūris į pasaulį. Tačiau tai atskleidžia daug tiesos apie žmogaus asmenybę.

Todėl, jei nesate abejingas tam, ką apie jus galvoja jūsų artimieji, atlikite paties Sigmundo Freudo testą ir išsiaiškinkite, savo požiūrį į gyvenimą.

Norint atlikti testą, reikia kelių minučių, rašiklio ir popieriaus lapo. Pabandykite išjungti loginį mąstymą ir įjungti visą savo fantazijos galią.

Tiesiog užrašykite atsakymus į klausimus ant popieriaus lapo. Reikia atsakyti daug negalvojant. Rašykite glaustai ir aiškiai.

1. Jūs stovite pajūryje ir žiūrite į vandens paviršių. Ką tu jaučiate?

2. Jūs vaikštote po mišką, nuleidžiate akis ir apžiūrite žemę. Kokie jausmai jus apima?

3. Pažvelgiate į virš galvos sklendžiančius kirus. Kaip jaučiatės žiūrėdamas juos? 

4. Jūs stebite arklius. Jie bėga, šėlsta, žaidžia tarpusavyje. Kokias emocijas matote šiame vaizdinyje?

5. Jūs stovite dykumoje, o jūsų tolimesnį kelią užstoja siena. Atrodo, kad ji begalinė abiem kryptimis. Sienoje matoma nedidelė skylė, pro kurią matosi oazė. Ką darysite?

6. Pasivaikščioję per dykumą, radote didelį indą, kuris iki kraštų užpildytas skaidru šaltu vandeniu. Ką darysite?

7. Pasiklydote miške ir klajojate visą dieną. Atėjo naktis, o jūs vis dar neišėjote iš miško. Staiga pamatote namą, kuriame dega šviesa. Ką darysite?

8. Aplink jus tirštas rūkas. Jūs nematote, kur eiti. Koks jūsų požiūris į šią situaciją?

Užrašėte atsakymus? Jei taip, skaitykite toliau ir sužinokite, ką jie reiškia. Juk būtent juose užšifruojami jūsų lūkesčiai, norai ir požiūris į pasaulį.

1. Tai yra jūsų bendras požiūris į gyvenimą. Šiuo metu jūs prisimenate, kas jums yra svarbiausia.

2. Tai yra jūsų jausmai artimiesiems. Tiems, kuriuos mylite.

3. Jūsų požiūris į vyrus.

4. Jūsų požiūris į moteris.

5. Jūsų pasirinktas būdas, kuriuo paprastai išsprendžiate daugumą problemų.

6. Taip jūs pasirenkate savo gyvenimo partnerį.

7. Jūsų požiūris į santuoką ir šeimos formavimąsi.

8. Taip jūs jaučiatės galvodami apie mirtį.

Pagrindinis testo įrankis yra vaizduotė. Jei maksimaliai ja naudositės, galite gauti atsakymus į visus savo klausimus. Tačiau sunkiausia yra ne gauti atsakymą, o jį suprasti.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].