Yra keletas būdų sužinoti, kas jūsų laukia ateityje. Vienas iš jų – spėjimas pagal paveikslėlius. Šis paprastas ir autentiškas metodas padės jums suplanuoti savo veiksmus ir gerai praleisti paskutinį žiemos mėnesį.

REKLAMA

Spėti ateitį gali kiekvienas iš mūsų, o tam reikia laikytis kelių paprastų taisyklių: reikia pasirinkti laiką, kai niekas jūsų netrukdys, ir įsiklausyti į savo intuiciją. Ekspertai rekomenduoja pradėti nuo paprastų pratimų, padėsiančių išgirsti vidinį balsą. Vidinis balsas padės jums pasirinkti vieną ar kelis paveikslėlius,  atspindinčius jūsų sielą. Šių paveikslėlių apibūdinimas ir bus atsakymas į klausimą, ką likimas yra paruošęs šiam vasario mėnesiui.

  1. Paskutinis žiemos mėnuo – puikus metas įvertinti situaciją ir atsisakyti nebeaktualių tikslų. Šį mėnesį svarbu atsikratyti visko, kas trukdo tobulėti ir atitolina jus nuo tikrai svarbių tikslų. Tinkamas prioritetų nustatymas padės sutaupyti laiko ir suteiks energijos siekti naujų pergalių.
  2. Vasario mėnesį metas pažvelgti tiesai į akis ir apsisaugoti nuo tų žmonių draugijos, kurie gali būti piktybiški. Atsisakydami bendrauti su manipuliatoriais, verkšlentojais, neigiamomis asmenybėmis, įgysite jėgų pritraukti teigiamus pokyčius ir galėsite susipažinti su tikrai įdomiais žmonėmis.
  3. Šių metų vasaris – puikus metas pasirūpinti savimi ir savo gerove. Bioenergetikos ekspertai rekomenduoja būti sveiku egoistu, nesileisti į kompromisus dėl savo principų ir ilsėtis, kai to reikia. Gebėjimas nustatyti prioritetus ir rūpintis savo asmenybe netrukus duos teigiamų rezultatų ir padės atsikratyti daugybės problemų.
  4. Net ir šį apsiniaukusį mėnesį nereikėtų pamiršti paprastų malonumų. Svarbu kasdien džiaugtis gyvenimu, džiuginti save ir įžvelgti laimę mažuose dalykuose. Vasario mėnesį neturėtumėte pasiduoti nusivylimui, kuris dažnai kyla dėl ilgo laukimo, kol ateis ilgai laukta šiluma. Laikas paimti likimą į savo rankas ir drąsiai žengti laimingos ateities link.
  5. Vasario mėnesį svarbu pastebėti detales ir nepamiršti smulkmenų. Likimo ženklai padės rasti išeitį iš sudėtingų situacijų, atvers duris į laimingą ateitį ir padės susidoroti su kylančiais sunkumais. Gebėjimas gyventi harmonijoje su savimi ir rasti pusiausvyrą tarp jausmų ir emocijų leis jums rasti kelią į savo puoselėjamus tikslus.
  6. Baigiantis žiemai svarbu prisiminti, kad bet koks šaltas oras baigiasi su ilgai laukta šiluma ir problemos išsisprendžia. Žiemos pabaigoje nereikėtų atsisakyti savo pozicijų ir tikslų, o tai reiškia, kad atėjo laikas aktyviai dirbti, kad sukurtumėte sėkmingą ateitį, kurioje nebus vietos nesklandumams ir klaidingiems žingsniams.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].