Vanduo visose kultūrose simbolizuoja gyvybę. Tai reiškia, kad vanduo teikia didelę naudą žmogaus organizmui, kūnui ir biolaukui. Šiame straipsnyje bioenergetikos ekspertai papasakos, kaip vanduo yra naudingas mūsų fizinei ir psichinei sveikatai.

REKLAMA

Tiesa, pirmiausia reikia sugebėti išsiugdyti įprotį gerti vandenį. Labai dažnai žmonės geria kavą, arbatą ir kitokius gėrimus, tačiau gana nemažą dalį dienos normos turi sudaryti būtent grynas, nesaldintas ir jokių kitokių priedų neturintis vanduo. Pradėti galima mažais kiekiais, ilgainiui kūnas įpras priimti didesnį vandens kiekį ir galėsite mėgautis visomis jo teikiamomis naudomis.

Vandens nauda energinei ir psichinei sveikatai

Vanduo turi galingą valomąją galią. Tai reiškia, kad kai jį geriame, mūsų čakros apsivalo nuo neigiamos energijos ir atsiveria. Dėl šios priežasties rekomenduojama gerti daugiau vandens esant nuovargiui ar dažnai bendraujant su nemaloniais žmonėmis, streso būsenoje.

REKLAMA

Vanduo gali išgelbėti žmogų ir nuo žalos ar blogos akies. Norėdami tai padaryti, galite tiesiog gerti gryną natūralų vandenį arba naudoti keletą papildomų patarimų. Pavyzdžiui, galite įkrauti vandenį augančio mėnulio galia – tiesiog nakčiai pastatykite stiklinę vandens ant palangės, kad ant jos kristų mėnulio šviesa. Taip pat galite ištirpinti šiek tiek druskos stiklinėje švaraus vandens ir gerti kiekvieną rytą. Taip pat naudinga gerti ir šventą vandenį.

Vanduo taip pat suteikia jėgų. Pavyzdžiui, jei esate psichologiškai pavargę nuo darbo ar su juo susijusių bėdų, tuomet turėtumėte stengtis per dieną išgerti daugiau gryno vandens. Taip jūs įgausite energijos.

Vandens nauda organizmui

Mokslininkai teigia, kad vanduo iš organizmo pašalina toksinus. Tai vyksta inkstų pagalba, mat šis organas filtruoja vandenį, o kartu ir visas neigiamas medžiagas.

REKLAMA

Ekspertai taip pat nustatė, kad reguliarus vandens gėrimas sumažina širdies smūgio riziką bent trečdaliu. Remiantis kai kuriais pranešimais, žmonės, kurie reguliariai geria švarų vandenį, taip pat perpus rečiau serga širdies ligomis.

REKLAMA

Vanduo taip pat gerina ir atjaunina odą, o tai tikrai puiki žinia visoms moterims. Jei norite atrodyti gerai, stenkitės gerti daugiau vandens, nes vanduo gerina odos būklę, ji mažiau išsausėja.

Vanduo padeda ir virškinimui – tai vienas didžiausių vandens pliusų. Nejausite sunkumo ir diskomforto, jei per dieną stengsitės išgerti bent litrą vandens.

REKLAMA

Vanduo apskritai gerina žmogaus savijautą. Be to, jei geriate vandenį iš karto po pabudimo, jis padeda prabusti, tad reikėtų neskubėti virti kavos. Pabandykite pradėti dieną su stikline švaraus kambario temperatūros vandens. Padarykite tai sveiku savo įpročiu. Labai greitai pamatysite, kaip pagerės jūsų savijauta.

Vandenį galite gerti ir su citrinos sultimis, laimais, uogomis ar kitais vaisiais. Ir nepamirškite, kad teigiamas poveikis pasiekiamas per pastovumą. Jei daugiau vandens pasistengsite gerti tik vieną dieną – greičiausiai nepastebėsite jokių reikšmingų pokyčių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].