Rytuose žmonės sako: „Blogiausi žmogaus priešai nelinkėtų jam rūpesčių, kuriuos gali sukelti tik jo paties mintys“.

Vienas garsiausių senovės gydytojų Avicena teigė: „Gydytojas kovoje su liga turi tris priemones – žodį, augalus, skalpelį“.

Atkreipkite dėmesį – žodis yra pirmasis būdas gydyti kitą. 

Vienoje iš Paryžiaus ligoninių jaunoji psichologė Emily Ky, prikalbino savo pacientus tris kartus per dieną kartoti frazę „Kiekvieną dieną aš jaučiuosi vis geriau ir geriau“.

Ji patarė šiuos žodžius kartoti kuo įtaigiau, o ne mechaniškai. Per mėnesį šios gydytojos pacientai tapo pagrindine visos ligoninės pokalbių tema.

Keista, bet faktas: sunkiai sergantys pacientai pasveiko per mėnesį, kai kuriems pacientams chirurginės intervencijos poreikis net išnyko.

Buvo patvirtintas didžiojo antikos mokslininko Paracelso, kuris teigė, kad tikėjimas veikia stebuklus, spėjimas. Mūsų sveikata yra tiesioginė mūsų mąstymo pasekmė.

Niekas neabejoja, kad tarp psichinės ir fizinės žmonių būklės yra tiesioginis ryšys. Geriausia apsauga nuo visų ligų yra tvirtas tikėjimas savo sveikata ir teigiamos emocijos.

Vienas iš svarbiausių psichologinių dėsnių teigia, kad žodinė meilės, užuojautos ir susižavėjimo išraiška sustiprina žmogaus, kuriam tai skirta, gyvybinę energiją. 

Pikti ir nemalonūs žodžiai sumažina klausytojo energiją. Bendras ligų, susijusių su blogomis mintimis, skaičius nuolat auga.

Norint joms atsispirti, reikia vadovautis senovės išminčių patarimais – mėgautis gyvenimu, kad ir koks sunkus jis bebūtų!

Taigi, žmogaus sveikata, gyvenimas ir likimas tiesiogiai priklauso nuo jo minčių. Jei galvosite apie gėrį, sulauksite jo. Jei galvosite apie blogą, tuomet tai ir gausite. 

Tai, apie ką mes nuolat galvojame, perauga į įsitikinimą, kad taip turėtų būti ar gali nutikti. Ir šis tikėjimas pritraukia tokius įvykius.

Štai kodėl nuo šiandien turite pradėti galvoti tik apie gėrį ir tuomet to sulauksite!

Laikykitės dviejų auksinių amerikiečių kardiologo Roberto Elioto, pripažinto širdies priepuolių ir širdies nepakankamumo prevencijos specialisto, taisyklių:

Pirma taisyklė: nesijaudinkite dėl smulkmenų.

Antra taisyklė: galvokite apie teigiamus dalykus. Visa kita – nereikalingos mintys.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].