Kaip smarkiai gyvenime mums reikalingos sveikos ir stiprios kojos, suprantame tik tada, kai jos ima skaudėti ir skausmas suvaro mūsų judesių laisvę.

Išmėginkite šį receptą, kad sumažintumėte kojų skausmą.

Į dubenį ar kitą tinkamą indą įpilkite 2-3 litrus šilto vandens, ištirpinkite jame skalbinių muilo, kad vanduo pasidarytų baltas kaip pienas. Pridėkite saują sodos ir jūros druskos (tinka bet kuri), sumaišykite, kol ištirps.

Iš virdulio įpilkite karšto vandens, tiek, kiek galėsite toleruoti. Išmaišykite. Įlašinkite jodo. Pamerkite pėdas į šį mišinį ne ilgiau kaip 15 min.

Nušluostykite kojas rankšluosčiu, patepkite kremu ar medicininiu tepalu (galima naudoti alyvuogių aliejų), pamasažuokite, užsimaukite vilnones kojines ir eikite miegoti.

Atlikite 10–12 procedūrų, tada padarykite pertrauką. Jei turite problemų dėl venų, tirpalą darykite ne karštą, o šiltą.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].