Specialistai iš Škotijos atliko daugybę tyrimų ir padarė išvadas, koks maistas neigiamai veikia organizmo būklę, nes padidina streso lygį. Tyrimai buvo atlikti naudojant laboratorinius graužikus, kurie buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmajai grupei buvo duodamas maistas su dideliu druskos kiekiu, o antroji grupė maitinosi įprastai.

REKLAMA

Po kurio laiko paaiškėjo, kad pirmosios grupės laboratorinių graužikų streso lygis yra ženkliai padidėjęs. Ramybės būsenoje streso hormono lygis buvo padidėjęs net 75 procentais, be to, sustiprėjo reakcija į stresą, kurią išprovokavo aplinka.

Vidinė harmonija

REKLAMA

Ekspertai padarė išvadą, kad labai svarbu sumažinti druskos kiekį maiste, nes toks priedas neigiamai veikia psichiką. Būtent tai yra pirmasis link žingsnis geresnės sveikatos ir puikios savijautos.

Gydytojų išvados buvo paskelbtos leidinyje „Cardiovascular Research“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].