Arbata yra vienas populiariausių gėrimų pasaulyje, tačiau tik nedaugelis žino, kaip ir kada geriausia ją gerti.

REKLAMA

Pavyzdžiui, kai kurie žmonės mėgaujasi arbata kartu su maistu, tačiau specialistai to daryti nerekomenduoja, mat tai gali pakenkti jūsų organizmui.

Išsamiau apie tai papasakojo mitybos specialistė Margarita Lvova.

REKLAMA

Pasak mitybos specialistės, iš karto po valgio gerti šio gėrimo nereikėtų, nes arbatoje yra taninų, kurie trukdo normaliai įsisavinti geležį ir kitus naudingus elementus, esančius maisto produktuose.

Būtent dėl to pasidaryti arbatos puodelį patartina praėjus bent 40 minučių po valgio. Be to, M. Lvova taip pat pabrėžia, kad arbatą gerti geriausia ryte.

REKLAMA

Pasak jos, taip pat yra ir saugi dienos arbatos dozė, kurios viršyti nereikėtų. Pasirodo, kad neturėtumėte suvartoti daugiau nei 400 ml šio karšto gėrimo per dieną.

M. Lvova taip pat priduria, kad nereikėtų rinktis ir arbatos iš maišelių, mat ji nėra naudinga organizmui.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.