Miegokite nuogas, sužinokite kodėl verta tai daryti dažniau!

Geras miegas yra labai svarbus ir turi įtakos mūsų fizinei, psichologinei savijautai. Mes skiriame daug dėmesio čiužinių, pagalvių ir patalynės pasirinkimui. Ar sveika miegoti su apatiniais? Šis klausimas yra labai svarbus kalbant apie sveikatą ir patogumas tampa tik antraeilis.

Miegas

Ekspertų pastebėjimai patvirtina, kad miego metu apatinio trikotažo geriausia nedėvėti. Laikas sužinoti, kodėl verta miegoti nuogiems.

1. Normali kraujotaka

Miegas

Visas kraujas turėtų laisvai tekėti, o ląstelės turėtų pasiekti visas kūno dalis. Tačiau miego drabužiai, ypač aptemptas apatinis trikotažas, gali užkirsti kelią kraujo apytakai. Miegant nuogiems niekas netrukdo kraujotakai.

2. Užkirskite kelią diabetui

Švedijos tyrimo duomenimis, miegojimas nuogiems pagerina medžiagų apykaitą ir sumažina cukraus kiekį kraujyje. Žmogui, norinčiam pasiekti tokį rezultatą, reikia suprasti tai kaip pirmąjį žingsnį saugant save nuo 2 tipo diabeto.

3. Sveika oda

miegas

Kad oda būtų sveika, būtina miegoti švariame ore. Miegant išvėdintoje patalpoje, galima sumažinti odos problemas. Taip pat Los Andželo Kalifornijos tyrinėtojai nustatė, kad patalpos išvėdinimas prieš miegą yra geras žmogaus kūnui.

4. Gilus miegas

Kai mes įmingame, kūno šiluma šiek tiek nukrinta. Tai yra kokybiško miego sąlyga. Tačiau miegant su drabužiais, kūnui sunkiau atvėsti. Todėl nuogas žmogus užmiega greičiau ir gilesniu miegu nei tas, kuris miega su drabužiais, kojinėmis.

5. Streso ir kūno riebalų sumažinimas

Miegant mūsų organizme sumažėja hormono kortizolio. Tai yra dar viena priežastis kauptis riebalams mūsų organizme. Be to, miegas prisideda prie augimo ir turi galimybę tirpinti riebalus. Odoje ir kituose organuose esančių hormonų mažėja senstant.

Padėkite kvėpuoti kūnui. Jūs turite visą dieną dėvėti drabužius ir ne visada jie būna natūralių audinių. Manoma, kad žmogus, kuris miega nuogas, yra mažiau jautrus šlapimo takų ir lytiškai plintančioms infekcijoms. Taip pat miegas būna mažiau trikdomas pašalinių faktorių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].