Medus su ciberžole: galingiausias antibiotikas pasaulyje, kurio netgi gydytojai negalėjo paaiškinti

Žmonės dažniausiai ciberžole naudoja virtuvėje dėl savo unikalaus skonio, tačiau daugelį amžių ji naudojama ir alternatyvioje medicinoje. Jos spalva yra unikali.

Žmonės dažniausiai ją naudoja virškinimo sutrikimams, žaizdoms, skrandžio sutrikimams, nedideliems pjūviams ir raumenų dislokacijai.

Medus su ciberžole: Gydytojai negali paaiškinti galios!

Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino, kad ciberžolė turi naudos sveikatai. Prieskonyje yra aktyvaus junginio, vadinamo kurkuminu, kuris gali sumažinti uždegimą, bet taip pat išgydo daugelį virškinimo problemų.

Pasak kai kurių ekspertų, kurkuma taip pat gali padėti žmonėms išvengti vėžio. Jis yra pilnas priešgrybelinių ir antibakterinių savybių, kurios gali padėti mums kovoti su įvairiomis bakterijomis.

Tyrimai teigia, kad kurkuma gali padėti ląstelėms išgyventi stiprius uždegimus.

Ji taip pat apsaugo DNR. Gydo daugiau nei 160 sveikatos problemų. Jo priešuždegiminės savybės gali padėti mums gydyti tokias sąlygas kaip osteoartritas.

Daugelis ekspertų teigia, kad ciberžolė gali mums padėti gydyti kepenų problemas, kvėpavimo sutrikimus, autoimuninius sutrikimus ir neurologines problemas. Jame yra junginys, vadinamas turmeronu, kuris netgi gali būti natūralus vaistas nuo Alzheimerio ligos.

Jis gali sustiprinti mūsų smegenų funkciją, pataisyti smegenų ląsteles ir slopinti beta-amiloidų apnašų kaupimąsi smegenyse. Jis laikomas vienu iš pagrindinių Alzheimerio ligos veiksnių.

Labai stiprios antioksidacinės ir priešuždegiminės ciberžolės savybės gali padėti gydyti daugelį vėžio tipų, tokių kaip: skrandžio, krūties, plaučių, kepenų ir gaubtinės žarnos vėžys.

Jis turi geresnį poveikį nei chemoterapija, nes sveikos ląstelės paliekamos nepažeistos, o tai daro poveikį piktybinėms ląstelėms.

Kurkuma turi geresnį poveikį, kai ji yra derinama su medumi.

Šis derinys gali padėti kovoti su daugeliu bakterijų, žarnyne auginsite daug gerų bakterijų.  Pažvelkite į paruošimo procesą!

Sudėtis:

1 šaukštas ciberžolės miltelių

100 gr. medaus

Paruošimas:

Sumaišykite šiuos ingredientus stikliniame indelyje. Kiekvieną valandą išgerkite 1 arbatinį šaukštelį, jei sergate.

Antrą dieną kas 2 valandas išgerkite 1 arbatinį šaukštelį. Paimkite tą pačią dozę 3 kartus kitą dieną.

Jis turėtų lėtai ištirpti burnoje. Suderinkite jį su puodeliu arbatos, kad gautumėte optimalius rezultatus.

Šaltinis