Mesti rūkyti yra svarbus žingsnis. Tas, kuris nusprendė pasirūpinti savimi, pirmiausia turi atsisakyti ar labai sumažinti šį žalingą įprotį. Vien šis sprendimas ženkliai sumažina mirties nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei onkologinių susirgimų tikimybę.

Tačiau sveikata atsigauna ne taip greitai, kaip norėtume. Todėl verta žinoti keletą paprastų taisyklių, kurios padės tai padaryti.

Kas padeda atkurti sveikatą

Valgykite brokolius

Jei vis dar nespėjote pamilti šios daržovės, tai puikus metas tai padaryti. Reguliarus brokolių vartojimas padeda pagerinti dėl cigarečių išsausėjusios odos būklę.

Daržovė yra veiksminga ir dėl vėžio profilaktikos, be to, padeda greitai pašalinti iš organizmo nuodingas medžiagas, kurios pateko į jį dėl rūkymo.

Pasivaikščiojimai spygliuočių miškuose

Tai ne tik padės organizmui gauti deguonies, bet ir padės greičiau išsivalyti plaučiams. Todėl pasistenkite rasti daugiau laiko aplankyti spygliuočių mišką.

Fizinė veikla

Sporto dėka organizmas daug greičiau atsistato ir grįžta į normalias vėžes, nes veikla padeda pagreitinti medžiagų apykaitos procesus. Galite pradėti nuo mažų ir neintensyvių treniruočių – ryte išeikite pasivaikščioti bent 20 min. Žinoma, norėdami geriausių rezultatų – fizinį krūvį didinkite.

Kvėpavimo praktika

Jei norite greičiau išvalyti plaučius, specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į įvairias kvėpavimo praktikas. Tai padės organizmui daug greičiau atsikratyti toksinių medžiagų.

Svogūnai su česnaku

Mažai kas žino, kad šie du produktai yra svarbiausi žmogaus, svajojančio atstatyti sveikatą po rūkymo, racione. Svogūnų ir česnakų sudėtyje yra fitoncidų, kurie tiesiog būtini visiškam atsigavimui.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].