Jodo tinklelis ant kūno. Kodėl turite tai padaryti nedelsiant?

Prieš atsirandant naujiems dezinfekantams, jodą naudojome žaizdoms ir įpjovimams gydyti. Jis gerai dezinfekavo ir šalino uždegimą iš pažeistos odos vietos. Bet tuo dar nesibaigia jo stebuklingos savybės. Jodo tinklelis yra pagrindinė priežastis, kodėl jodo buteliukas turėtų būti kiekvienoje namų vaistinėlėje.

Jodo

Jodo terapijos metodą pirmiausia pasiūlė daktaras Kolbasenko iš Sankt Peterburgo. Jis tikėjo, kad jodas giliai prasiskverbia į audinius ir turi teigiamą poveikį. Nuo to laiko praėjo daugiau nei šimtas metų. Nors medicina nepripažino šio metodo, jis dažnai naudojamas daugybės ligų gydymui ir prevencijai. Straipsnyje mes jums pasakysime, kaip teisingai pagaminti jodo tinklelį ir nuo ko jis padeda.

Kam skirtas jodo tinklelis?

Kaip padaryti jodo tinklelį?

Tinklelį patogiausia uždėti ausų krapštukais. Bet jei tokių po ranka nėra, tiks ir vata, ir degtukas, ar koks kitas plonas daiktas. Įmerkite lazdelę į 5% jodo tirpalą ir ant pasirinktos odos vietos nubrėžkite tinklelį. Kiekvieno kvadrato kraštinės ilgis yra maždaug 1 cm.

Įsiskverbęs per odą į raumenų audinį ir kraujagysles, jodas veikia kenksmingas bakterijas. Būtent tokio dydžio ląstelės padeda padalinti mikrobus į mažas grupes ir juos sunaikinti. Jodas ypač gerai veikia prieš bakterijas, patekusias į organizmą per poras.

Jodo trūkumas organizme

Daugelis žmonių kenčia nuo jodo trūkumo. Tai savo ruožtu daro įtaką savijautai. Norint sužinoti, ar organizme yra pakankamai jodo, jums tiesiog reikia uždėti tinklelį vidinėje šlaunies pusėje. Gaunant pakankamai elemento su maistu, per odą organizmas jodą įsisavins tik po dienos.

Jodo

Jei po 3 valandų jodo pėdsakai išnyksta, turite skubiai kreiptis į specialistą. Jis išanalizuos ir išrašys tinkamus vaistus. Jei jodo tinklelis išsilaiko 6–8 valandas, viskas nėra taip rimta. Elemento trūkumą padės pašalinti tinkama mityba su daugybe jūros gėrybių ir jūros dumblių.

Jodo tinklas nuo kosulio

Sausam kosuliui naudokite gydomąsias groteles. Įsitikinkite, kad jūsų kūno temperatūra neviršija 38 laipsnių. Jodas gali šildyti audinius, o tai padidina temperatūrą. Būtina uždėti tinklelį ant krūtinės ar gerklės, jei skauda gerklę.

Prieš piešdami langelius, atlikite nedidelį bandymą. Padarykite nedidelę žymę, kur planuojate pritaikyti tinklelį. Jei po 15 minučių nepastebite paraudimo ar kitų reakcijų, nubrėžkite visą tinklelį. Darykite tai du kartus per dieną. Tai padidins kraujotaką ir sumažins uždegimą.

Slogos ir peršalimo gydymas

Peršalimas, nors ir ne pati blogiausia liga, yra labai nemaloni. Jodo tinklelis ant nosies tiltelio padės greitai atsikratyti peršalimo. Užtepkite plonomis juostelėmis jodo per nosies šonus. Panašūs metodai ant pėdų sustiprins efektą.

Sumušimų gydymas

Kažkur užsigauname kelis kartus per dieną. Kartais net nepastebite, kada tai įvyko. Ir tada matomoje vietoje randame didelę mėlynę. Laukti, kol dings, reikės mažiausiai savaitę. Bet jau žinomas metodas padės pagreitinti šį procesą.

Jodo

Neskubėkite iškart piešti jodo tinklelio. Pirmiausia palaikykite ledą ant sumuštos vietos. Tai palengvins patinimą ir nuramins paveiktą audinį. Padarykite tinklelį kitą dieną.

Jodo tinklas nėštumo metu

Nėščios moters organizme jodo kiekis visada turėtų būti normalus. Bet kokie nukrypimai gali turėti įtakos vaisiaus vystymuisi. Fiziniai ir psichiniai sutrikimai dažnai siejami su svarbių elementų trūkumu. Taigi, prevencijos tikslais galite uždėti tinklelį, bet prieš tai būtinai pasitarkite su savo gydytoju.

Jodo tinklelis negali būti vadinamas panacėja nuo visų ligų. Tačiau jo efektyvumą įrodė daugelį metų atliekamas praktinis taikymas. Jei piešinį naudosite teisingai ir išmintingai, pamiršite daugumą erzinančių sveikatos problemų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].