Jei nerimaujate dėl plaukų slinkimo, trapių nagų ar prasto miego, privalote valgyti šį mišinį!

Daugelis moterų dažnai susiduria su nekontroliuojamu plaukų slinkimu ir pernelyg trapiais nagais.

Žinoma, kiekviena moteris yra susirūpinusi dėl šių reiškinių ir stengiasi atsikratyti šių problemų. Tačiau ne visi žino, kaip tinkamai tą padaryti.

Kaukės, vonios, serumai, aliejai ir losjonai turi tik trumpalaikį poveikį, po kurio paprastai viskas atsinaujina ir pasidaro dar blogiau.

Tik nedaugelis žino, kad visa tai yra antinksčių liaukose, kurios gali sukelti trapius plaukus ir nagus, taip pat gali sukelti kitų sutrikimų. Kaip sako Vikipedija, antinksčių liaukos yra suporuotos endokrininės liaukos, esančios virš viršutinės žmogaus inkstų dalies.

Šie organai atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant medžiagų apykaitą ir pritaikant organizmą nepalankioms sąlygoms (reakcija į stresines sąlygas).

Dažnai nervinatės ir nerimaujate? Tikriausiai turite problemų su antinksčių liaukomis ir, dėl to, turite problemų su trapiais plaukais ir nagais, taip pat susiduriate su blogu miegu ir depresija.

Norint normalizuoti antinksčių veiklą, turite reguliariai naudoti specialų mišinį, kurį galima lengvai paruošti namuose. Visos sudedamosios dalys yra natūralios, lengvai prieinamos, nebrangios ir suderinamos viena su kita.

Jų skaičius gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo asmeninių skonio nuostatų ar požiūrio į konkretų produktą.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

● 500 ml natūralaus medaus

● 30 g džiovintų petražolių lapų

● 200 g graikinių riešutų

● 100 g razinų

● 20 g malto imbiero

PARENGIMAS:

1. Pirmiausia būtina kruopščiai supjaustyti ir sumaišyti petražolių lapus ir išlukštentus riešutus. Lengviausias būdas tai padaryti yra su maišytuvu.

2. Po to, į gautą mišinį turite pridėti natūralaus medaus, nuplautas razinas ir maltą imbierą.

3. Kai visos sudedamosios dalys yra sujungtos, būtina kruopščiai sumaišyti gautą masę. Laikykite stikliniame inde ir būtinai atvėskite.

NAUDOJIMAS:

Būtina vartoti mišinį po du šaukštus ryte tuščiu skrandžiu, penkiolika minučių prieš valgį. Patogiausias būdas tai padaryti yra prieš pusryčius. Naudojimo dažnumas gali svyruoti nuo dviejų iki trijų kartų per savaitę.

Priklausomai nuo tam tikrų sudedamųjų dalių dominavimo (esant nedideliems proporcijos pokyčiams pagal jūsų skonį), gautos masės spalva gali būti nuo žalsvos (dėl petražolių buvimo) iki rusvos spalvos (dėl riešutų ir tamsaus medaus dominavimo). Nepaisant to, kai kurie netgi pamėgs šį mišinį kaip pusryčių desertą.

Šis mišinys pagerina antinksčių veikimą, normalizuoja jų darbą, todėl pagerina kūno ir bendrą būklę. Pakeitimai bus jaučiami gana greitai.

Normalizuosis ne tik miegas, bet ir plaukų bei nagų būklė – jie taps sveikesni, stipresni ir gražesni.

Pradiniame etape visada galite lengvai susidoroti su šia problema. Todėl išbandykite šį mišinį jau šiandien!

Šaltinis