Šiame straipsnyje sužinosite, kokias emocijas ir kokį požiūrį į gyvenimą išskiria hipertenzija ir hipotenzija.

Jei tam tikra situacija jums kelia stresą, antinksčiai pradeda intensyviai į kraują išleisti streso hormonus (adrenaliną ir kortizolį), širdis pradeda dirbti sustiprintu režimu. 

Tada ją gali ištikti hipertenzinė krizė. Kartais tokį spaudimą sunku sumažinti net vartojant vaistus. Ką tai jums primena? 

Hipertenzijai labai didelę įtaką daro jūsų emocinė savijauta. Kritinės situacijos metu visa sistema išbalansuojama. 

Stresas apima visą žmogaus kūną, padidėja spaudimas, tačiau organizmas stengiasi išlaikyti pusiausvyrą. Didelis stresas gali baigtis insultu ir širdies priepuoliu! ⠀

Hipertoninis žmogus – tai asmuo, kuris kurie neišlieja savo emocijų, kai jaučia stresą ir tyliai kankinasi viduje. 

Žmogus, kuriam spaudimas yra per mažas, turi labai nedaug energijos ir yra priklausomas nuo oro sąlygų, jautrus, jam dažnai svaigsta galva. 

Kadangi širdies veikla nepakankama, pumpuojama ir neužtektinai kraujo, tad rankos ir kojos šaltos, žmogus jaučiasi mieguistas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tokiam žmogui gyvenimas prarado spalvą ir jis neigia konfliktą savo galvoje.

Jei žmogus ilgą laiką patiria kraujo spaudimo sutrikimus, hormoninė ir kraujagyslių sistema taip pat kenčia.

Pakeiskite savo bendravimą su pasauliu ir išmoksite geriau susidoroti su stresu!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].