Būna, kad žmogaus diena praeina ramiai, bet vakare kyla nepagrįstas nerimas, panika. Tai gali labai pabloginti gyvenimo kokybę ir sukelti nereikalingų problemų, tokių kaip nemiga.

REKLAMA

Todėl svarbu žinoti, kaip elgtis su tokiais jausmais. Paprasti pratimai padės atsikratyti problemos. Apie tai pasakoja gydytojas Viktoras Mamontovas.

Specialistas išvardijo veiksmus, kurių reikia imtis tokiu atveju. Visų pirma, kaip pažymėjo V. Mamontovas, reikia fiziškai jausti savo kūną. Reikia pažiūrėti į skirtingas puses, paeiliui pakelti rankas, lėtai 3 kartus įkvėpti ir ramiai iškvėpti.

REKLAMA

Tada galite pereiti prie emocinės dalies. Norėdami tai padaryti, turite įsivaizduoti savo baimę kokio nors atvaizdo ar objekto pavidalu, pavyzdžiui, tai gali būti pabaisa ar net debesis. Psichiškai turėtumėte jį sumažinti iki taško dydžio. Tokiu atveju susidoroti su nemaloniu jausmu bus lengviau.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.