Nustatyti du pagrindiniai principai, kurie gali padėti numesti svorio!

Yra žmonių, kurie bando numesti svorio. Bet jei jums nepatinka griežtos dietos ir ieškote lengvo svorio metimo būdo, turime jums gerų naujienų. Šiame straipsnyje parodysime du būdus, kaip mažiau valgyti, nekovojant su savimi.

1. Pakeiskite lėkštę

Gastrofizikos teorijos rodo, kad mūsų aplinka daro tiesioginį poveikį mūsų mitybos įpročiams. Virtuviniai šaukštai, šakutės, formos ir net patiekalo spalva yra svarbūs. Visi šie veiksniai kartu veikia apetitą.

numesti svorio

Taigi pirmiausia paslėpkite visus didelius indus ir palikite vieną mažą, kuris jums tinka. Taip yra todėl, kad maisto kiekis didelėje lėkštėje atrodo kitoks nei mažoje lėkštėje. Tačiau iš tikrųjų maisto kiekis yra visiškai vienodas. Jei serviruosite maistą didelėje lėkštėje, jūsų protas pradės signalizuoti, kad nėra pakankamai. Taip suvalgote daugiau.

Vietoje to, jei įdėsite tiksliai tokį patį maisto kiekį į mažą lėkštę, maisto atrodys daugiau, o jūs suvalgysite mažiau. Šis dydžio sampratos skirtumas vadinamas Delboeuf iliuzija.

2. Pasirinkite tinkamą spalvą

Lėkštės dydžio keitimas nereiškia, kad viskas bus vienoda. Spalva taip pat turi didelę įtaką.

numesti svorio

Tarkime, kad turite baltą ir raudoną lėkštę, o ant jos ketinate valgyti makaronus su alfredo padažu ir pomidorų padažu. Ar tai nėra labai aiški teorija padaryti šiek tiek daugiau nei užpilti baltu padažu ant baltos lėkštės? Taip yra dėl to, kad dėl kontrasto tarp spalvų maisto kiekis atrodo skirtingas. Ir atvirkščiai, jei įdėjote baltą padažą ant raudonos lėkštės, tai įmanoma kontroliuoti kiekį dėl spalvų skirtumų.

Taip pat gera idėja pakeisti savo pietų stalo spalvą. Jei negalite pakeisti savo stalo, pabandykite pakeisti fono spalvą. Jei norite žengti žingsnį toliau, rinkitės raudonas lėkštes, nes ši spalva sumažina apetitą.

Gerkite vandenį prieš valgį

numesti svorio

Išgerkite bent 1 ar 2 stiklines vandens prieš valgydami. Vanduo užpildo jūsų skrandį ir leidžia jaustis sočiam, todėl padeda nepersivalgyti. Išgėrus 0,5 litro vandens prieš valgį, valandą po valgio galima sudeginti 30% daugiau kalorijų ir numesti svorio.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].