Bet kuris žmogus, kovojantis su antsvoriu, po mėnesio pastangų nori sulaukti pastebimų rezultatų. Ne visada pavyksta taip greitai numesti bent kilogramą.

REKLAMA

Kokios 5 paslaptys gali padėti?

Pirkite virtuvines svarstykles

Ne visi žino, kiek maisto iš tikrųjų suvalgo. Žinia, esame įpratę nuvertinti savo tikruosius rodiklius, dėl ko mums atrodo, kad svoris atsiranda „iš niekur“. Tiesą sakant, priežastis paprasta – tai persivalgymas.

REKLAMA

Įsigykite virtuvines svarstykles ir įvertinkite, kiek maisto iš tikrųjų suvalgote. Tiesa, tą reikėtų daryti 2–3 dienas per mėnesį, kaip kontrolinį svėrimą. Kasdienis maisto svėrimas gali vesti į valgymo sutrikimus.

Jei įmanoma, venkite viešojo transporto

Ėjimas yra nemokama fizinio aktyvumo forma, kuri kartu su kitomis pastangomis padės pasiekti reikšmingų rezultatų. Be to, ne visi įvykdo dešimties tūkstančių žingsnių normą per dieną.

REKLAMA

Jei norite pamatyti gražią figūrą per mėnesį, turėtumėte atsisakyti transporto ir vaikščioti pėsčiomis. Žinoma, kalbame apie pagrįstus apribojimus – galima nuvažiuoti porą stotelių, bet ne visą kelią nuo darbo iki namų. Taip pat atkreipkite dėmesį į orą. Kartais bus saugiau nuvykti viešuoju transportu.

Mėnesiui iš meniu išbraukite druską ir cukrų

Šie du įprasti produktai iš tikrųjų daro didelę žalą kūnui ir sveikatai. Dėl druskos atsiranda paburkimas, dėl kurio pablogėja figūra. Mėnesiui reikia visiškai atsisakyti druskos. Po to ji gali būti įtrauktas į mitybą, tačiau rekomenduojamas ribotas kiekis, kad nebūtų viršyta paros norma (daugiau kaip 5–6 gramai vienam suaugusiam žmogui).

REKLAMA

Cukrus turėtų būti nuolat ribojamas. Jis ne tik padeda priaugti svorio, bet ir mažina imunitetą bei sukelia priešlaikinį senėjimą.

Kalorijų kiekis

Norint numesti svorio, nebūtina ir net negalima badauti. Pakanka tiesiog įvertinti, kiek kalorijų suvartojate reguliariai. Iš šio skaičiaus atimkite 500 kcal. Tai padės greitai ir efektyviai numesti svorio. Reikėtų atkreipti dėmesį į baltyminį maistą, nes jis padeda greičiau sulieknėti. Stenkitės kaip pagrindą naudoti augalinius baltymus – pupeles, grūdus, tofu. Beje, „atimti“ 500 kcal galite tiek sumažindami porcijas, tiek ir daugiau judėdami.

REKLAMA

Dvi treniruotės per dieną

Norint per trumpą laiką pastebimai pagerinti figūrą, reikia treniruotis. Nebūtina eiti į sporto salę – naudingus pratimus galima atlikti ir namuose. Stenkitės mankštintis ryte ir vakare bent pusvalandį. Dar geriau, jei pavalgę pietus darbe galite išeiti pasivaikščioti bent 20–30 minučių. Ekspertai teigia, kad rezultatas neprivers jūsų laukti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.