Amerikiečių mokslininkai papasakojo apie produktus, dėl kurio padaugėja pilvo riebalų. Jei norite išlaikyti savo sveikatą ir figūrą, turėtumėte jų atsisakyti. Apie tai plačiau rašo portalas „Eat This, Not That“ – dalijamės jų specialistų rekomendacijomis.

REKLAMA

Visų pirma, kaip pastebėjo specialistai, iš valgiaraščio būtina išbraukti perdirbtus gyvūninės kilmės produktus, kurie šaldytuve gali gulėti ilgai. Čia turime omeny dešras, dešreles, mėsos vyniotinis ir kt.

Svoris padidės, jei dažnai bus valgomi traškučiai ar kiti perdirbtų bulvių užkandžiai. Kartu gydytojai pastebi, kad tai gali sukelti diabetą ir kitas sveikatos problemas. Taip pat mokslininkai pastebi, kad reikėtų atsisakyti ir spurgų, kurios gaminamos iš rafinuotų miltų, taip pat turi mažai skaidulų, tačiau turi daug cukraus. Po kepimo toks desertas tampa dar kaloringesnis. Taip pat reikėtų atsisakyti ledų, gazuotų gaiviųjų gėrimų. Visas šis maistas turėtų būti valgomas vos kelis kartus metuose.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.