Atsikratykite nugaros skausmo: pratimai, kurie padės

Kinų tradicinės medicinos gydytojai teigia, kad žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų ir osteoporozės, nereikėtų kentėti. Skausmą malšinančių vaistų vartojimas nėra geras pasirinkimas. Juk žmonių tikslas yra visam laikui atsikratyti skausmo, kad kūnas nebekentėtų. Pristatome kelis pratimus, kurie jums bus naudingi.

Stuburo tempimas

Sulenkite kojas po užpakaliu. Atsisėskite tiesiai ir pasilenkite į priekį. Šis pratimas ištiesia slankstelius ir palengvins skausmą apatinėje ir viršutinėje nugaros dalyse. Reguliariai mankštindamiesi galite visiškai atsikratyti skausmo.

Atsirėmimas į sieną

nugaros

Šis pratimas malšina galvos skausmą, pečių ir kaklo įtampą. Rekomenduojama tiems, kuriuos vargina galvos svaigimas.

Atsigulkite ant nugaros ir uždėkite kojas ant sienos. Padėkite rankas ant pilvo. Užmerkite akis, tolygiai kvėpuokite ir stenkitės pamiršti visas neigiamas mintis. Po penkių minučių pajusite pagerėjimą.

Katės poza

Atsistokite ant keturių ir laikykite stuburą lygiagrečiai su grindimis. Įkvėpdami pirmiausia pakelkite galvą aukštyn ir nuleiskite pilvą. Tada iškvėpkite, palenkite galvą žemyn ir įtraukite pilvą. Kartokite šį pratimą 10 kartų.

Sukimasis į šoną

nugaros

Šis pratimas bus labai naudingas, jei jaučiate pilvo skausmą ir turite virškinimo sutrikimų. Sėdėkite ant žemės ištiestomis kojomis. Kairę koją lenkite į dešinę, tada ištieskite. Tą patį darykite su kita koja. Tokioje pozoje būkite maždaug 30 sekundžių.

Drugelio poza

nugaros

Šis pratimas mažina klubo sąnario skausmą ir kojų bei kelių įtampą.

Sėdėkite ant grindų, ištieskite nugarą ir sudėkite kojas viena šalia kitos. Palenkite kūną prie kojų ir būkite tokioje padėtyje maždaug 2 minutes.

Atminkite, kad mankšta kūnui naudingesnė nei bet kokie vaistai. Ji gali padėti esant ilgalaikiam skausmui. Prieš pradėdami vartoti vaistus, pirmiausia pamėginkite sportuoti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].