Ženklai, kurie rodo artėjančias skyrybas

Yra daugybė ženklų, susijusių su santykiais. Ekspertai atskleidė pačius nemaloniausius, kurie rodo artėjančias skyrybas.

Jei staiga pastebėsite vieną iš žemiau aprašytų ženklų, neišsigąskite. Atminkite, kad bet kokį blogą ženklą galima neutralizuoti. Taip pat dažniau naudokite amuletus namams ir šeimai, kad bėdos aplenktų jus ir jūsų artimuosius.

Ženklai prieš vestuves ar jų metu

Jei per vestuves jaunavedžiai dėl kažko ginčijasi ir nepasiekia kompromiso, tokia santuoka truks neilgai. Taip pat labai blogai, jei vyras ar žmona per vestuvių vakarėlį nuolat tyli.

Jei vyro tėvai prieš vestuves ima druską iš moters tėvų arba atvirkščiai, tai bus labai blogas ženklas, numatantis neišvengiamą išsiskyrimą. Šiuolaikiniame pasaulyje mažai kas skolinasi druską vieni iš kitų, tačiau tai nereiškia, kad galite ramiai miegoti. Ekspertai pabrėžia, kad pinigų skolinimasis taip pat yra blogas ženklas.

Negalima kam nors gatvėje praeiti tarp vyro ir žmonos. Dar pavojingiau, jei tai nutiks jų vestuvėse. Tokie santykiai gali būti itin trumpalaikiai ir labai problemiški.

datos, skyrybas

Vestuvėse įsimylėjėliai turėtų susėsti prie vieno stalo. Tarp jų negali būti tuščios vietos.

Į vestuvių šventę geriau eiti ilgesniu keliu. Taip galima supainioti tamsiąsias jėgas. Jei eisite pačiu trumpiausiu keliu, santuokoje bus daug nesėkmių.

Jei per vestuves nukris žiedas, tai reikš, kad žmonių santykiai gali labai greitai nutrūkti.

Prieš vestuves neturėtumėte matuotis vestuvinio žiedo. Nuo senų laikų manoma, kad tai yra vienas blogiausių ženklų, vedančių į išsiskyrimą.

Jei per vestuves kas nors ištiesina drabužius ant jaunikio ar nuotakos, tai ateityje gali reikšti dideles meilės problemas – išdavystę ir apgaulę.

Meilės horoskopas rugpjūčiui: į kuriuos ženklus nusitaikė Kupidono strėlės?

Iki vestuvių nuotaka neturėtų žiūrėti į save veidrodyje. Tai sužlugdys planus arba netgi gali sukelti išsiskyrimą.

Jokiu būdu negalima leisti kitoms merginoms matuotis šydo ar suknelės. Jei tai bus padaryta, sąjunga gali labai greitai žlugti.

Ženklai, kurie reiškia išsiskyrimą po vestuvių

Žiedo praradimas. Tai yra vienas iš svarbiausių ženklų. Jei pametėte vestuvinį žiedą arba tą, kurį vyras dovanojo piršdamasis, santykiai greit baigsis. Greičiausiai kažkas jau ne taip. Tikimybė, kad tai yra paprastas sutapimas, yra minimali.

Būna ir taip, kad pamesti vyro dovanoti auskarai reiškia išsiskyrimą. Tai taip pat yra blogas ženklas, rodantis, kad santykiai artėja prie pabaigos. Jei nieko nebus padaryta, meilė išnyks.

7 frazės, skyrybas

Intensyvus kivirčas Naujųjų metų išvakarėse. Visi metai bus nepasisekę ir nervingi. Galimas net išsiskyrimas.

Jei sudūžta įsimylėjėlių nuotrauka, tai yra labai blogas ženklas.

Susitikimas prie tilto arba sankryžoje. Pačioje santykių pradžioje ir po vestuvių negalima susitikti ant tilto ar kryžkelės, nes tai simbolizuoja išsiskyrimą.

Jei katė nuolat guli ant vyro ar moters pagalvės, ši pora gali tikėtis ankstyvo išsiskyrimo.

Jei kažkas padovanojo laikrodį jaunavedžiams ar įsimylėjusiai porai, tai yra labai blogas ženklas. Tai gali sukelti daug nesutarimų ir problemų. Dėl to galimas greitas išsiskyrimas.

Sapnuoti sugedusią duoną visada yra išsiskyrimo ir liūdesio ženklas. Taip pat blogas ženklas sapne matyti žiurkę ar kovojančius balandžius.

Labai blogas ženklas yra kivirčas vasario 29 d. Tai diena su labai keista ir nenuspėjama energija. Apskritai, dideli ginčai keliamaisiais metais nėra gerai, todėl būkite atsargūs.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].