Ženklai, kad vyras ieško geresnės, nors palaiko santykius su jumis

Kai pradedame santykius, niekada negalime būti tikri, kad jie bus ilgi ir laimingi. Kartais sunku nuspėti, kokie iš tikrųjų yra vyro ketinimai. Šie keli ženklai padės suprasti, ar jūsų partneris neieško kitos, nors dar palaiko ryšius su jumis.

meilė

Neįsivaizduojate bendros ateities

Jei jūsų planai yra labai paviršutiniški arba jūs net neįsivaizduojate, kokie jūsų santykiai bus artimiausiu metu, pats laikas paklausti savęs, ar jūsų santykiai iš viso turi ateitį. Galbūt jis nesidomi, trūksta jo iniciatyvos, jis nesiūlo gyventi kartu arba nesiperša. Reikia daug ką apsvarstyti.

Jis neįsileidžia jūsų į savo gyvenimą

Vienas iš pagrindinių ženklų, rodančių, kad jūsų partneris ieško kažko geriau, yra tai, kad jūs tik iš dalies esate jo gyvenime. Jei nepažįstate jo draugų, jo šeimos, jis nuolat atideda susitikimą su šeima vėlesniam laikui, tai reiškia, kad jis nėra tikras, ar nori ateityje vis dar būti su jumis.

Jis „slepia“ jus socialiniuose tinkluose

Bendraujate kelis mėnesius, tačiau jis nekelia jūsų bendrų nuotraukų, prašo nerašyti jam viešai ir nori, kad jūs „nešmėžuotumėte“ jo profilio puslapyje. Tai rodo, kad jis tyčia nenori rodyti jūsų kaip savo merginos. Gal jis jau flirtuoja su kitomis merginomis ir laukia, kol horizonte pasirodys kas nors, kas jus pakeis.

Jis nuo pat pradžių užsiminė, kad neieško rimtų santykių

Kai vyras sako, kad nenori rimtų santykių, kartais tai reiškia, jog jis nenori santykių būtent su šia moterimi. Būtina mokėti skaityti tarp eilučių, kad suprastumėte viską iš karto.

vyresnis

Jis jūsų nepalaiko

Jei vyras nenori būti šalia jūsų, kai jums bloga diena, arba jūs tiesiog norite išsikalbėti, kai jums reikia paramos, bet matote, jog jis yra visiškai abejingas ir neleidžia jaustis saugiai, tai reiškia tik vieną dalyką – jis nenori jumis rūpintis. O be to ilgi santykiai neįsivaizduojami.

Jūs nusipelnėte tvirtų santykių!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].