Tyrimai rodo, kad kai kurie seneliai turi išsirinkę mylimiausią anūką

Dauguma vaikų nori turėti brolius ir seseris, o tai jiems teikia džiaugsmo. Žinoma, jie nenori kovoti dėl dėmesio ir priežiūros. Psichologai nustatė, kad kiekvienas vaikas auklėjamas savo pasitikėjimu savimi ir meile jiems. Seneliai yra tie žmonės, iš kurių anūkai meilės laukia labiausiai.

Esame čia norėdami papasakoti apie senelių meilę ir keletą tyrimų.

seneliai

Kai kurie seneliai labiau mėgsta kitus savo anūkus nei kiti

Buvo apklausta 1111 senelių ir paklausta, ar jie turi mylimiausią anūką, 42% atsakė taip ir 9% atsakė, kad nežino. Įdomu tai, kad jie nesijaučia kalti dėl to, kad pasirinko vieną iš savo anūkų ir jį myli labiau.

51% jų „nesigėdija mylėti vieno anūko labiau“;

66% teigė, kad „jų visi anūkai lygūs“;

42% teigė, kad „nežino, ar turi mėgstamiausią anūką“.

Viena vertus, seneliai nenori pasakyti to kitiems, kad apsaugotų savo santykius, bet, kita vertus, jie nemano, kad taip elgtis yra bloga idėja. Taip pat dauguma senelių džiaugiasi savo pasirinkimu.

seneliai

Apklausoje dalyvavę seneliai pateikė įdomią įžvalgą, padėsiančią sužinoti, ar esate „auksinis“ anūkas. Apie savo anūkus jie pasakė:

Penkiasdešimt aštuoni procentai teigė, kad brangiausi jų vaikaičiai yra „laimingesni ir juokiasi daugiau nei jų broliai ir seserys“.

Laimei, 62% teigė, kad jiems „nerūpi jų anūkų išvaizda ir tai neturi įtakos jų pasirinkimui“. Taigi, jūs galite atsipalaiduoti …

Šešiasdešimt septyni procentai teigė, kad myli savo anūkus labiau nei kitus. Prognozuojama, kad šie seneliai nori daugiau dėmesio ir priežiūros …

Nesvarbu, kokios lyties esate

Seneliams nesvarbu, ar jų anūkai yra berniukai, ar mergaitės, jie visi turi galimybę tapti jų mylimiausiai anūkais. Vis dėlto labiau tikėtina, kad mergaitės bus mėgstamiausios anūkės, tačiau tai nėra taip svarbu.

66% neigia, kad jų labiau mylimos anūkės yra tik mergaitės.

72% neigė, kad mylimiausios jų anūkės yra tik sūnūs.

seneliai

Taigi, jei jūs esate vienintelė mergaitė šeimoje, o kiti vaikai yra berniukai, 6% didesnė tikimybė, kad būsite mėgstamiausia savo senelių anūkė.

Be to, kitame tyrime nustatyta, kad „anūkų lytis neturėjo jokios įtakos“ dėl anūkų bendravimo su seneliais.

Jie yra ištikimi savo pasirinkimui

Jei norite, kad jūsų seneliai pasirinktų jus savo brangiausiu anūku, jau per vėlu. Įrodyta, kad jie neketina persigalvoti. 70% senelių sako neketinantys pakeisti savo mylimų anūkų. Jei niekada nebuvote jų mėgstamiausias anūkas, niekada nepavyks to pakeisti.

Bet jei jūsų senelių yra 49%, kurie atsakė „kad neturi mėgstamų anūkų“, galite turėti šansą!

seneliai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].