Tvirčiausios poros pagal tai, kieno metais yra gimę abu partneriai

Galima sakyti, kad tokių porų santuoką palaimino pats dangus. Atkreipkite dėmesį, kieno metais pagal kinų horoskopą gimėte jūs ir jūsų partneris. Galbūt jūsų pora patenka į neišskiriamų porų sąrašą?

Tik nepamirškite, jog mūsų individualios savybės gali daug ką nulemti kitaip negu yra užkoduota žvaigždėse, ir nenusiminkite, jei nerasite savo poros atitikmens. Tai jokiu būdu nereikš, kad jūsų meilė ne amžina!

Žiurkė ir beždžionė

Ši pora yra tobula. Šie partneriai žino, kaip grožėtis ne tik savimi. Jie vertina vienas kito protą ir žavesį. Jie yra labai panašūs. Jiems patinka tie patys dalykai, vietos ir žmonės. Jie yra tarsi dvi tos pačios širdies puselės.

Arklys ir ožka

Ši pora vertina namus ir saugumą. Arklio temperamentas dera su Ožkos teisingumo jausmu. Jie abu subtiliai pajaučia tai, kas netikra, ir vienodai niekina melą. Jie dėkingi ir kilnūs. Tarsi sukurti vienas kitam.

Tigras ir kiaulė

Jie žino, kaip garbingai naudoti jėgą, bet nėra per daug apsikrovę moralinėmis taisyklėmis ir negrauš vienas kitam sąžinės. Palaikydami vienas kitą, jie gali daug pasiekti gyvenime. Jie užmerks akis mažiems vienas kito trūkumams ir saugos savo meilę.

Gyvatė ir gaidys

Jie vertina vienas kito grakštumą ir nepriklausomybę. Tokie žmonės uoliai gina tradicijas ir savo šeimą. Jiems kartu niekada nebus nuobodu. Išmintinga gyvatė visada patenkins Gaidžio smalsumą. Jų neįmanoma išskirti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].