Jei nedarytumėte klaidų, nebūtumėte toks, koks esate šiandien. Patirtis daro jus stipresniu ir išmintingesniu! Tikros prasmės link! Ar kada nors pagalvojote, kad mūsų klaidos mus formuoja, padeda mums tobulėti? Galbūt mums pirmiausia reikia palūžti, kad taptume iš tiesų visaverčiais žmonėmis.

REKLAMA

Gyvenime visi susiduriame su išsiskyrimais. Tai vienas sunkiausių dalykų gyvenime. Ypač, kai kalbama apie ilgalaikius santykius, kuriems turime numatę toli siekiančių planų. Visiems mums nepaprastai sunku išsiskirti su artimaisiais. Mums sunku pergyventi išsiskyrimą su tuo žmogumi, su kuriuo planavome gyventi visą likusį gyvenimą.

REKLAMA

Galbūt jūs turėjote gyvenime žmogų, dėl kurio padarėte viską, ką galėjote. Jūs rizikavote viskuo. Jūs atvėrėte jam savo širdį ir sielą. Bet… jis tik jus įskaudino. Žingsnis po žingsnio, jis žudė jūsų meilę. Be abejo, sunku įsivaizduoti, kad taip galėjo nutikti būtent jums.

Bet anksčiau ar vėliau įvyks tai, ko labiausiai bijojote. Ateis akimirka, kai nebegalės tai tęstis. Galų gale, jūs vis tiek nuspręsite nutraukti santykius. Natūralu, kad jums kils daug klausimų. Norėsite suprasti, kada viskas ėmė klostytis ne taip, kaip turėjo. Bandysite išsiaiškinti, kokias klaidas padarėte tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė.

REKLAMA

Nustokite pagaliau save kankinti! Visi darome klaidų.

Meilėje nėra vietos argumentams. Nėra teisingo ar neteisingo sprendimo. Abu partneriai yra atsakingi už savo indėlį į santykius. Būna atvejų, kai žmonės vienas kitam puikiai tinka. Bet būna atvejų, kai žmonės yra tiesiog nesuderinami.

REKLAMA

Atsitiktinių ir nereikalingų kontaktų gyvenime nebūna. Susitinkame su žmonėmis, kurių dėka turime suprasti kai ką labai svarbaus. Turime išmokti tam tikras pamokas.

Galbūt to iš karto ir nepavyks suprasti, bet tai labai svarbios pamokos. Kai jas išmoksite, gyvensite gyvenimą, apie kurį visada svajojote. Tačiau taip pat visai įmanomi atvejai, kai pavyksta sutikti sau tinkamą žmogų.

REKLAMA

draugas

Ar kada nors girdėjote posakį: „Be audrų ir uraganų nebūna ir kapitonų“? Skausmas ir kančia mums yra tiesiog būtini. Jie padeda mums tapti geresniais žmonėmis. Jie mus užgrūdina.

REKLAMA

Be klaidų nebūtumėte toks, koks šiandien esate.

Jums reikėjo šių buvusių santykių. Jums reikėjo išgyventi šį skausmingą išsiskyrimą. Jums reikėjo tai ištverti.

REKLAMA

Jums reikėjo užbaigti šiuos netinkamus santykius. Jums reikėjo patirti tą skausmą. Turėjote pajusti, ką reiškia kasdien po gabalėlį surinkinėti save vis iš naujo. Visa tai privertė jus kai ką svarbaus suprasti.

Ši patirtis leis jums tapti stipresniais ir išmintingesniais.

REKLAMA

Dabar žinote, kad tikroji meilė yra kas kita. Ji pažadina visiškai kitokius jausmus ir emocijas.

Dabar esate išmintingesnis. Dabar žinote, kaip atskirti tikrąją meilę nuo paprastos traukos ir įsimylėjimo. Dabar vėl esate atviras meilei.

REKLAMA

Nes jūs jau žinote, ko jums reikia. Jau niekada nebesitenkinsite kažkuo nepilnavertišku.

Jei visa tai patyrėte, ilgai laukti nereikės. Labai greitai gausite tai, ko nusipelnėte.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].