Savo mirštančiai žmonai vyras įteikė pačią gražiausią dovaną

Karlas Gilbertsonas iš Liverpulio norėjo padaryti staigmeną savo mylimai nuostabiai žmonai dešimtųjų vestuvių metinių proga. Deja, jie negalėjo nueiti kur nors romantiškai pasivaikščioti ar nueiti į restoraną, nes Laura serga išsėtine skleroze ir kasdien jaučiasi vis blogiau…

Vedybos. Kaip geriausia apie jas subtiliai užsiminti vyrui?

Karlas neketino pasiduoti ir norėjo parodyti moteriai, kaip ją myli ir kad jo meilė nemažėja, o tik dar labiau stiprėja.

Su draugo pagalba jam pavyko suburti Liverpulio žiniasklaidos mokyklos studentų grupę, jie šoko pagal dainą „Just The Way You Are“. Emocijos buvo nuostabios ir Laura negalėjo sulaikyti ašarų.

žmonai

Ištrauka iš dainos žodžių:

„Kai matau tavo veidą,
nėra nieko, ką pakeičiau,
nes tu esi nuostabi,
tiesiog tokia, kokia esi.
Ir kai šypsaisi,
Visas pasaulis akimirkai sustoja ir žiūri į
tave, nes tu nuostabi,
tokia, kokia esi.“

žmonai

Vyro dovana žmonai labai patiko. Pažiūrėkite video:

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].