Savimi nepasitikintys vyrai ir požymiai, kurie tai atskleidžia

Savimi nepasitikintys vyrai yra kenksmingi ir sau ir kitiems. Tačiau kartais sunku atpažinti tokį vyrą. Bet yra tam tikri požymiai, kurie tai išduoda.

Savimi nepasitikintys vyrai

Atsižvelgiant į tai, kad turime didžiulį pasirinkimą ir galimybes susirasti trumpalaikį partnerį, poreikis kurti šeimą išnyksta.

Gyvenimo partneris

Sutikti meilę visam gyvenimui yra didžiulė laimė. Deja, santykiai dažnai būna apgaulingi, o tikrieji santykių motyvai ne visada būna aiškūs. Tik po kurio laiko mes nustatome, ar galime visą gyvenimą gyventi su šiuo žmogumi, ar šie santykiai nieko gero nežada.

Savimi nepasitikintys vyrai

Neapibrėžtas vyras kankina visą šeimą, todėl galite pabandyti padėti jam įveikti kompleksus arba atsisveikinti su juo. 15 savimi abejojančio vyro požymių padės išsiaiškinti problemą prieš pradedant rimtus santykius.

1. Vyras tik nori jūsų, visi jo pokalbiai ir veikla yra redukuojami į santykius. Jis nekontaktuoja su kolegomis, visą laisvą laiką praleidžia namuose. Šis žmogus neturi jokių pomėgių ir ambicijų.

Savimi nepasitikintys vyrai

2. Pavydas be priežasties buvusiam vyrui. Jis patikrins žinutes socialiniuose tinkluose ir ieškos savo nekaltumo įrodymų, net jei nesuteiksite jam pavydo. Nesaugus vyras visada patikės, kad nėra jūsų vertas.

3. Prisipažįsta meilėje po trumpo laiko, praleisto kartu. Jei po kelių pasimatymų vyras išpažįsta savo meilę, turėtumėte būti atsargi, nes mažai vieni kitus žinote. Kad ir kaip romantiškai skamba prisipažinimai, laikui bėgant jie gali sukelti nemalonumų.

Savimi nepasitikintys vyrai

4. Jis jus garbina. Iš pradžių jausmas, kad partnerio jausmai yra nepaprastai stiprūs, gali būti labai malonus, tačiau laikui bėgant tai pradės erzinti. Žodžiai, kurie anksčiau buvo malonūs, bus įprasti ir netgi gali erzinti.

5. Visada klausia, ar jį mylite. Nepasitikinčiam vyrui reikia nuolat patvirtinti savo partnerio meilę. toks partneris hiperbolizuoja bet kokius dėmesio ženklus ir iškart patenka į neviltį, jei jam atrodo, kad jūs nustojote jį mylėti tiek, kiek anksčiau.

Savimi nepasitikintys vyrai

6. Pavydi kitų žmonių: ir vyrų, ir moterų. Jūsų susibūrimai su draugais jį erzins, jei išeisite be jo, būkite pasirengę pakartotiniams skambučiams ir žinutėms. Jis nuoširdžiai įsitikinęs, kad visą savo laisvą laiką turite skirti tik jam, kitaip – oi, siaubas, jo nemylite.

7. Verčia parodyti savo meilę kuo daugiau. Gąsdina, kad jūsų jausmai išblėso ir jo nemylite tiek, kiek prieš savaitę. Remdamasis šiuo pretekstu, jis gali pradėti pokalbį tema nutraukti santykius ir taip priversti jus jaustis kalta. Jei pripažinsite kaltę, mėginsite įrodyti savo meilę, bet galų gale jus įskaudins.

Savimi nepasitikintys vyrai

8. Jis skundžiasi merginomis, su kuriomis anksčiau susitikinėjo. Jis smerkia jas ir kaltina neapdairumu. Visi juo pasinaudojo prieš jus ir daug prarado jį palikę… Kuo labiau pasinersite į šias pasakas ir jomis tikėsite, tuo ilgiau liksite šiuose nesveikuose santykiuose.

9. Jis seka jūsų socialinius tinklus. Bet koks atnaujinimas ar komentaras neliks nepastebėti.

10. Jis stebi, ką ir kam rašote privačiomis žinutėmis. Toks vyras klauso telefoninių pokalbių arba klausia, ką kalbėjote su draugais.

Savimi nepasitikintys vyrai

11. Jis dažnai teikia komplimentus ir dovanas. Toks gestas papirks bet kurią merginą, perskaičiusią romanus apie meilę, tačiau po kurio laiko toks elgesys atrodys kaip bandymas nuraminti ar dar kartą atkreipti į save dėmesį.

12. Jis netoleruoja kritikos. Jei bandysite padėti išsakydami savo nuomonę, tai gali sukelti pasipiktinimą ir nesusipratimą. Gyvenimo partnerio pasirinkimas susideda iš abipusio supratimo ir palaikymo, bet jokiu būdu ne dėl nuolatinio partnerio ego maitinimo kenkiant sau.

Savimi nepasitikintys vyrai

13. Nuolat įtaria jus neištikimybe. Nesvarbu, ar tai kolega, ar konsultantas, su kuriuo kalbėjote daugiau nei dvi minutes, sprendimas bus tas pats: tikrai pasiduosite pagundai ir būsite neištikima, kai tik atsiras galimybė. Jis jaučia konkurenciją vos pamatęs šalia jūsų kitą vyrą.

14. Jis nori, kad visada būtumėte šalia. Pasiūlymas pasiimti poilsio dieną darbe ir visą dieną pabūti lovoje yra beprecedentė prabanga, kartais ji būna labai romantiška. Bet jis ne tik nesiūlo, bet ir atkakliai tvirtina, kad be jūsų labai serga.

Savimi nepasitikintys vyrai

15. Jis laimingas tik tada, kai džiaugiatės. Partneriai jaučia vienas kitą, dažnai jų nuotaika būna labai panaši. Tačiau su šiuo žmogumi atrodys, kad privalote būti laimingas ne dėl savęs, žinoma, bet tam, kad jis jaustųsi ramus.

Kaip rasti jums tinkamiausią gyvenimo partnerį? Tai nėra lengvas klausimas, tačiau tikrai galite pasakyti, kad žmogus jums tinka, jei šalia jo nejaučiate gėdos jausmo ir jis suteikia jums laisvės daryti tai, kas jums patinka, ir nėra pavydus kiekviename žingsnyje.

Savimi nepasitikintys vyrai

Savimi nepasitikintys vyrai turi kelias ar net visas iš išvardintų savybių. Jei pastebėjote jas, pagalvokite ar šie santykiai jus tenkina.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].