ko moteris niekada neturėtų daryti dėl vyro

Jau seniai pastebėta ir ištirta, kad vyrai ir moterys yra labai skirtingi ir ne tik išvaizdos prasme. Tad kaip kurti santykius, kai esame tokie skirtingi? Kartais padeda kompromisai. Tačiau yra šis tas, ko moteris neturėtų daryti dėl vyro.

ko moteris neturėtų daryti dėl vyro

Kompromisai yra neatsiejama sveikų ir stiprių santykių dalis. Paprastai jie reiškia, jog turime atsisakyti tam tikrų dalykų. Dėl partnerio, dėl meilės. Svarbu atsiminti, kad toks elgesys kartais yra normalus.

ko moteris neturėtų daryti dėl vyro

Bet kai tai peržengia visas pagrįstas ribas, arba, kai kompromisus daro tik viena pusė, tai yra labai blogai. Tokių santykių perspektyvos gana liūdnos. Nesvarbu, kaip mylite savo partnerį, anksčiau ar vėliau subręs rimtas konfliktas.

Kaip atskirti pagrįstą kompromisą nuo situacijos, kai jumis paprasčiausiai naudojamasi? Įsiminkite šias taisykles, ko moteris neturėtų daryti dėl vyro. Kas ir koks jis nuostabus būtų!

Atsisakyti augintinio

Jei vyras yra alergiškas gyvūnams, lai kreipiasi į gydytoją ir ieško sprendimo būdų. Tiesa ta, kad šiandien jį erzina jūsų šuo, rytoj galbūt jūsų draugai ir motina, o po metų ir jūs pati. Todėl tokius kompromisus reikia priimti labai apdairiai ir pasvėrus visus pliusus bei minusus.

Nuolat laikytis dietos

Palaikyti geras kūno formas yra puiku. Jei einate į sporto salę, sveikai maitinatės, elgiatės pagirtinai. Nes taip rūpinatės savo sveikata. Tačiau jei valgote tik salotas ir tik geriate vandenį, nes jūsų vyrui nepatinka apkūnesnės moterys, tai jau nebe sveika.

Auginti vaikus tik todėl, kad to reikalauja vyras

Susilaukti vaikų dabar ar dar palaukti, o gal net iš vis jų atsisakyti yra abipusis partnerių sprendimas. Privalote susėsti ir aptarti šį klausimą drauge. Jei nesate pasirengusi gimdyti, taip ir pasakykite. Daugiau žalos bus auginti vaiką, kai jo dar nenorite, negu prisipažinti tiesą.

Vilkėti sukneles, nes taip patinka vyrui

suknelės

Jūsų vyras nepritaria, kai dėvite kelnes? Mieliau matytų jus su nepatogiomis suknelėmis vien dėlto, kad jam taip gražiau? Tai jo bėdos. Drabužiai yra kiekvieno pasirinkimas. Svarbiausia, kad su jais jūs jaustumėtės gerai.

Pasidaryti tatuiruotę

ko moteris neturėtų daryti dėl vyro

Socialiniuose tinkluose tatuiruotė su mylimojo vardu, žinoma, atrodo šauniai. Visi galvoja, kad tai tikros meilės įrodymas ir spaudžia „patinka“. Bet kas bus, jei vyras su jumis išsiskirs? Rankos juk nenusikirsite. Būtina gerai apmąstyti, ar jums to reikia ir ar to norite.

Leistis būti kontroliuojama

Nesileiskite būti tardoma kaip kariuomenėje. Kur buvote? Su kuo? Kada? Ir t.t. Jūs esate savo pačios žmogus ir turite teisę į asmeninį gyvenimą bei šiokią tokią asmeninę erdvę.

Sumokėti už jį kavinėje ar restorane

baras

Gyvenime visko nutinka: vyras gali pamiršti kreditinę kortelę namuose arba pasiimti su savimi per mažai pinigų. Nieko blogo, jei sumokėsite už jį. Bet tik vieną ar du kartus. Jei tai taps taisykle, geriau su juo atsisveikinkite. Išlaikytinių jums nereikia.

Apsimesti kvaila

Niekada netapkite kvaile ir neslėpkite savo sugebėjimų bei talentų. Netiesa, kad vyrai mėgsta kvailas moteris. Galbūt kvaili vyrai myli kvailas moteris. Jei jam atrodo, kad esate jam per daug protinga, lai ieškosi kitos.

Vengti savo draugų

draugės

Jei jūsų vyras nemėgsta jūsų draugų, tai jo problema. Skirtis su draugais tik dėl šios priežasties tikrai neprivalote. Lai vyras nebendrauja su tais draugais, kurie jam ne prie širdies. Tačiau jis neturi teisės uždrausti jums su jais matytis. Tai yra jūsų gyvenimas, jūsų draugai, jūsų erdvė.

ko moteris neturėtų daryti dėl vyro

Kompromisas ir noras kam nors įtikti yra du skirtingi dalykai. Nepamirškite to!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].