santykių klaidos

Visi klysta ir tai yra normalu. Tačiau protingi žmonės pasimoko iš savo klaidų. Tik galbūt ne visada lengva atpažinti savo klaidas. Štai pagrindinės santykių klaidos, kurių protingos moterys nekartoja.

Klaidų nereikia bijoti, nes tik per patirtį ateina branda. Kaip kitaip pažinsite save ir tobulėsite, jei neklysite ir neturėsite, iš ko pasimokyti? Taigi kokios tos santykių klaidos, kurių protingos moterys nekartoja?

Nelaukia skambučio ar žinutės

Nelaukite. Tai yra viena didžiausių klaidų. Jei norite pasikalbėti, tiesiog pati jam parašykite arba paskambinkite. Ir nesiekite kalbėtis su žmogumi, kuris negali skirti kelių minučių jums atskambinti. Jei esate stipri ir brandi moteris, nebūkite su vyru, kuriam jūsų nereikia.

santykių klaidos

Neturėtumėte verstis per galvą ir siekti vyro dėmesio. Verčiau pakeiskite jį žmogumi, kuris to vertas. Santykiai turi būti abipusiai. Bet pirmiausia turite pasirūpinti savimi.

Neatleidžia

Šitas aspektas yra sudėtingesnis. Kaip brandi moteris, neturėtumėte ginčytis dėl smulkmenų, tačiau neleiskite, kad jis imtų atleidimą laikyti kaip savaime suprantamą dalyką. Porą kartų galima atleisti ir neplautus indus, ir pamirštą gimtadienį.

santykių klaidos

Tačiau jei visa tai tęsiasi ilgą laiką? Vadinasi, vyras nesimoko iš savų klaidų ir nepasikeis. Nėra prasmės atleisti ir viską pradėti iš naujo.

Nesureikšmina materialių dovanų

Mums patinka lepinti tuos, kuriuos mylime. Dalykai, kurie džiugina juos, suteikia laimės ir mums. Bet tai nereiškia, kad viskas sukasi tik apie materialius turtus. Tikra meilė yra kaip pasaka. Jūsų pasakos istorija gali vystytis bet kurioje vietoje – ar tai būtų pilis, ar lūšna. Būtent meilė ir rūpestis brandžiai moteriai teikia gyvenimo malonumą.

Kalba už save

Subrendusi ir protinga moteris stebi savo žodžius ir emocijų išraišką. Norite užnervinti savo partnerį nuolatiniu niurzgėjimu ir kritika? O gal mieliau visada darytumėte kompromisus? Žinoma, nei vienas, nei kitas variantas nėra geras.

Kad išvengtumėte šių scenarijų, neatstumkite vyro nuo savęs verkšlenimais ir skundais. Tačiau jūs turite teisę pasisakyti, išsakyti savo norus, nepasitenkinimą ir nesaugumą santykiuose.

Nebūna pavydi

Sveikas pavydas yra normalus jausmas, nes juk jūs mylite savo partnerį. Tačiau bet koks perteklius visada yra blogai, o jei jis susijęs su pavydu, tada šis jausmas tiesiog užsmaugs jūsų mylimąjį.

santykių klaidos

Išmintinga moteris netikrins vyro skambučių ir žinučių istorijos, nekels pavydo scenų, kai jis kalba su priešingos lyties kolegomis. Jūs jam esate ypatinga, todėl esate kartu. Prisiminkite savo vertę ir svarbą. Neleiskite, kad pavydas nuodytų jūsų santykius.

Neverčia savęs daryti dalykų, kurie jai nepatinka

Dauguma moterų verčia save daryti tai, ko jos nekenčia. Nereikia lyginti jo marškinių, jei jums nepatinka lyginti drabužius. Neprivalote tepti tonos makiažo ant veido, jei jums patinka natūralus grožis. Ir neprivalote lankytis vietose, kurios jums neteikia malonumo.

Taip tik apsunkinsite save. Jei vyras jus tikrai myli, jis nevers jūsų daryti dalykų, kurie jums nemalonūs. Turite išmokti pasakyti „ne“ ir nustatyti sveikas ribas.

Nelaiko visko savyje

Netylėkite apie savo jausmus ir nelaikykite visko savyje. Jei kas nors jus trikdo, sakykite. Jei sulaikysite savo emocijas, anksčiau ar vėliau ateis akimirka, kai kantrybės taurė persipildys ir pyktis akimirksniu pridarys daugiau žalos, nei tikėjotės.

Todėl turite išmokti tinkamai reikšti savo emocijas, ypač neigiamas, tinkamu metu, tinkamoje vietoje ir tinkamais žodžiais. Tai yra tikrai subrendusios ir protingos moters bruožas.

santykių klaidos

Nebijo užduoti klausimų

Nebijokite užduoti klausimų. Kartais moterys jų vengia, nors iš tiesų nori sužinoti tiesą. Būna, kad jos neklausia, net jei turi teisę, bijo įskaudinti ar nuliūdinti partnerį. Bet tai neteisinga.

Klauskite to, ko nesuprantate, to, ką reikia aptarti, ir dalykų, kurie yra vienintelis būdas išspręsti dviprasmybes ir painiavą. Abejonės gali sužlugdyti santykius. Geriau paklausti, tik svarbu pasirinkti tinkamus žodžius.

Nemaišo intymumo su meile

Meilė ir lova gali skambėti kaip sinonimai, tačiau negalima painioti šių dalykų. Iš meilės norisi vyrą nudžiuginti jo mėgstamu patiekalu. Ryte patylėti, nes jis mėgsta tylą. Žinoti, kiek cukraus jis deda į arbatą, eiti pasivaikščioti ir į kiną. Ir vyras privalo tą patį padaryti dėl jūsų . Meilė yra ne tik intymumas.

santykių klaidos

Myli save

Nieko nebus, jei iš pradžių nepamilsite savęs. Kaip jūsų pora bus laiminga, jei jūs pati nebūsite laiminga? Taip, kompromisai svarbu. Tačiau neaukokite savęs ir savo individualumo. Juk vyras taip pat santykiuose nori savo asmeninės erdvės. Tai natūralu.

Šios santykių klaidos padės sumažinti išsiskyrimo riziką. Ar sutinkate?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].